Petrakis lööb mängu võiduvärava ja tõstab Cornelli üle Penn State'i

Kahe poolaja loos, mis lõppes metsiku lõpuga, oli just uustulnuk vastamisi spetsialist Angelo Petrakis, kes oli Big Redi kangelane, kes lõi kaheksa sekundiga mängu võiduvärava, andes #7 Cornelli meeste lakrossimeeskonnale edu. 18:17 võit #2 Penn State'i üle pühapäeva pärastlõunal Crown Lacrosse Classicul Charlotte'is, NC

Angelo Petrakis astub Cornell Big Redi meeste lakrossimeeskonna ajal vastamisi

sotsiaalkindlustuse tõus sel aastal

Kui mängida oli jäänud vähem kui minut, jäi Cornell ühe väravaga alla, 17:16. Teisel poolajal, mil peaaegu kogu hoog kuulus Penn State'ile, pidi Big Red leidma võimaluse viigivärava lüüa ja aeg hakkas otsa saama. Mängu lõppedes pöördus Cornell kellegi muu poole kui Jeff Teati, Big Redi silmapaistva ja meeskonna juhi poole. Kui 18 sekundit oli mängitud, läks Teat kaitsjaga üks-ühele ja võitis lahingu ning viigistas mängu viigivärava 17:17.

Järgnenud vastasseis lõi metsiku lõpu. Petrakis suundus vastasringi ja pärast rasket võitlust Penn State'i Jake Glatziga leidsid mõlemad meeskonnad end meeletus rüseluses, et saada palli enda valdusesse Penn State'i poolel väljakul. Dom Doria tuli selle välja, mis oli vaieldamatult mängu suurim maapall ja leidis avatud Petrakise. Petrakis jooksis ühemehesõidus väljakult alla ja tegi löögi, lõi mängu võiduvärava, kui mängu lõpuni oli jäänud kaheksa sekundit, andes Cornellile võidu.