Cornell alistas Dartmouthis 41:7

alljärgnev on näide juhendist, mis on kirjutatud millises arvutikeeles

Viimasel korral, kui nad kohtusid, lasi riikliku asetusega Dartmouthi meeskond Cornellil ringi seigelda ja vaatas, kuidas Big Red võitis 20:17, et rikkuda oma seenioride päeva. Big Green ei teinud laupäeval Memorial Fieldis sama viga, viies Big Redi varakult 41:7 võiduga. Big Green paranes seisule 8:1 (5:1 Ivy), samas kui Cornell langes kaotusseisus 2:7 (1:5 Ivy).

Kasti skoor

Dartmouth alistas Big Redi 499:181, domineeris pallivaldamise aega (36:26-23:34) ega lubanud külalistel end kummalgi pool palli mugavalt tunda, et võita vähemalt osa Ivy League'i tiitlist. Võiduga Browni üle järgmisel nädalavahetusel või Princetoni kaotusega Pennile võib see nõuda vähemalt osa Ivy League'i tiitlist. Dartmouth juhtis poolajal 28:0 ja välja arvatud lühike ründespurt teise poolaja avamiseks, ei ohustanud kunagi kaitsvat Ivy tšempioni. viimase 30 minuti jooksul.

Nick Howard jooksis 172 jardi ja neli touchdowni, kui Big Green tegi 292 jardi ja viis punkti. Samal ajal sai Dartmouthi meeskond 17 söötu 22-st 207 jardi ja maandumise ning Derek Kyler tabas 182 jardi söötu 14-st 18-st. Dale Chesson sai seitse söötu 106 jardi ja ühe touchdowni.

Jake Stebbins juhtis Big Redi kaitset üheksa tabamusega, sealhulgas kaks kaotuse ja kotilöögiga, samas kui Demetrius Harrisel oli kaheksa. Holt Fletcherile ja Onome Kessingtonile omistati mõlemale kotti.

video esitamine Chrome'i brauseris

Ründeotsas kogus Eddy Tillman karjääri tipptasemel 36 jardi kuue kande pealt, samal ajal kui Devon Brewer lõi Cornellile ainsa touchdowni teel 19 jardi nelja peale. Thomas Glover lõi kaotusseisus neli söötu 53 jardi.

Järgmisena

• Cornell naaseb teele, et astuda laupäeval, 13. novembril kell 13.30 vastamisi riikliku edetabelis oleva Dartmouthiga. Memorial Field'il Hannoveris, N.H.
• Big Green juhib kõigi aegade seeriat 61:41:1, kuigi Cornell võitis 2019. aastal viimase meeskondade omavahelise kohtumise 20:17.
• Suure Punase võit Dartmouthi üle oma seenioride päeval rikkus täiusliku hooaja ja osutus Cornelli esimeseks võiduks Ivy meeskonna üle võõrsil pärast 1950. aastat, samuti võiduks oma kõrgeima positsiooniga vastase üle pärast Ohio osariigi 4. kohalolekut. aastal 1939.