Syracuse naiste lakross jõudis finaali nelja finaali 17:11 võiduga Florida üle (täielik kajastus)

Meaghan Tyrrell otsis 12-meetrise märgi juures avatud rada, ta keeras vasakule ja kohtus Florida kaitsjaga, keeras seejärel paremale ja seisis silmitsi teisega. Meaghan Tyrrell üritas sööta, kui pall kukkus maapinnale, kui tema kepp põrkas kokku kaitsjatega.

Sam Swart sööstis keset kaost maapalli üles tõstma ja Florida kaitsjad kihutasid teda palli otsides, kui vile kõlas. Gators teenis palli, kindlustades sellega Syracuse kaheksanda pallikaotuse esimese 30 mänguminutiga.

miks hasartmängud on patt

Vähem kui minut hiljem lõi Emily Heller 8 meetri kauguselt läbi, sättis end Syracuse väravavahi Asa Goldstocki ette ja saatis palli võrku, et viigistada mängu 5. minutil.

3. number Syracuse (16-3, 8-2 Atlandi ookeani rannik) läks laupäeval NCAA turniiri veerandfinaalis vastamisi numbriga 6. Florida (18-3, 10-0 American Athletic). Gators astus mängu 15-mängulise võiduseeriaga, hoides vastastel sel hooajal kõigis kohtumistes, välja arvatud kahes, löönud alla 10 värava. Kuid veerandfinaalis lõi Orange Florida vastu 17 väravat, et pääseda NCAA turniiri poolfinaali.