AFC-liider Bills pikendas Jetsi võiduga neljani võitudeseeria (täielik kajastus)

AFC-liider Buffalo Bills (10-3) pikendas oma võitude seeriat neljani, võites 20:12 New York Jetsi (7-6) lumisel pühapäeva pärastlõunal Highmarki staadionil. Buffalo on neljandat hooaega järjest võitnud kümme mängu.

See oli inetu esimene poolaeg, sest kumbki meeskond vahetas puntidega kuni teise veerandi lõpuni, kui Josh Allen ühendas Dawson Knoxiga 24 jardi tabamust, murdis väravateta viigi ja viis Buffalo poolajaks 7:0 juhtima.

Skoori paranes, kui Jets viigistas teise poolaja avamiseks. Bills saavutas aga Alleni viie jardi maandusjooksul kiiresti juhtpositsiooni tagasi. Hiljem kolmandal veerandajal lõi Tyler Bass 38 jardi värava, suurendades Buffalo eduseisu 17:7.

Bills suurendas oma eduseisu neljanda veerandi alguses, kui Bass lõi teise, 49 jardi tabamuse, muutes seisuks 20:7. New York tõrjus löögi, mille tulemuseks oli ohutus, ja lõi värava, kuid Buffalo pidas vastu ja kindlustas võidu.