Sabres lööb 7:2 võiduga Montreali üle

Buffalo Sabres jõudis lõpuks teisipäeva õhtul pärast Montreal Canadiensi 7:2 alistamist Bell Centeris võitude veergu. Võiduga kaotas Sabres kaheksamängulise libisemise ja liikus hooaja kokkuvõttes seisule 8-11-0.

Buffalo lõi mängu avamiseks veidi enam kui kahe minutiga kolm väravat ega vaadanud kordagi tagasi, kuna lisas ühe ja kolmandas kolm väravat.

Sabresi ülemisel liinil oli suur õhtu, kuna nad kogusid kokku 12 punkti. Jeff Skinner tõi kahe värava ja kolme resultatiivse söödu. Tage Thompson sai kirja neli punkti ja andis kolm resultatiivset söötu, Alex Tuch lõi värava ja kogus paar resultatiivset söötu. Värava tabasid veel Rasmus Dahlin, Henri Jokiharju ja JJ Peterka.

Finger Lakesi partnerid (billboard)

Tyson Jost debüteeris Buffalo ridades ja jättis kindad oma esimeses vahetuses käest. Üle 12 minuti jääaja sai ta ühe tabamuse.

Craig Anderson alustas torude vahelt ja viskas 29/31 viske kõrvale, teenides oma hooaja neljanda võidu.

Buffalo realiseeris kaks oma neljast jõumänguvõimalusest, sooritades penaltisöömisel täiusliku 6:6.

Sabres suundub koju, et alustada kolmapäevast kolmapäevast mängu, kus vastaseks on St. Louis Blues. Buffalo kannab oma uusi punaseid ja musti kitsemusta särke. Litri langemine on määratud kella 19-ks.