RIT ründaja Will Calverley valiti Atlandi ookeani detsembrikuu parimaks hokimängijaks

Rochesteri Tehnoloogiainstituudi noorem ründaja Will Calverley (Scarborough, Ontario) valiti Atlandi ookeani detsembrikuu parimaks hokimängijaks, teatas reedel.

• Calverley pääses nädalale jagades 16 punktiga üleriigiliselt teisele ja kolmandale kohale 10 resultatiivse sööduga, olles samas liigas mõlemas kategoorias juhtpositsioonil.
  • Talle omistati kaks resultatiivset söötu möödunud pühapäevases 4:3 kaotusseisus Robert Morrise vastu pärast resultatiivset söötu Tigersi 4:4 viigimängus Colgate'is (29. detsember).
  • Ta valiti 16. detsembril Atlandi ookeani parimaks hokimängijaks pärast seda, kui ta lõi mõlemas Tigersi mängus LIU vastu (11.–12. detsember) värava ja resultatiivse söödu.
  • Calverley võitis hooaja esimese nädala mängija tiitli (1. detsember) pärast seda, kui ta lõi oma esimese kollegiaalse kübaratriki Tigersi 8:5 võidus tollase 9. Clarksoni (27. nov.) üle hooaja avamängus. Calverley leidis esimese perioodi seisuga 6:30 võrku, viies RITi varakult 2:0 juhtima ja murdis hiljem 4:4 viigiseisu, kui kolmandaks perioodiks jäi 8:27. Golden Knights viigistas mängu 28 sekundit hiljem, kuid Calverley saavutas seisuga 6:15 mängu võitjaks.

Calverley ja Tigers võõrustab Mercyhursti järgmisel neljapäeval (14. jaanuaril) kell 17.05.