Kiire algus annab Hobarti jalgpallile 2:0 võidu Hartwicki üle

ONEONTA, NY – Hobarti kolledži jalgpallimeeskond lõi esimesel poolajal paar väravat, kui alistas Mayor’s Cupi avamängus Hartwicki 2:0. Võiduga on Hobart nüüd hooajal 2:0:1.

ja lõi riigimeeste võidu värava. Guillermo Castaneda Chang ja vaheaeg väravasse. Aden Razukiewicz ja Jackson Gilstrap jagasid Hawksi väravasöödu aega (1-2-1), tehes kombineerides neli tõrjet.

ESIMENE POOL:

• Hobart avaldas Hartwickile survet kohe avavilest. oli mängu esimene löök, kuid tema katse peatas Gilstrap.
  • Phillips viis Hobarti kuuendal minutil 1:0 juhtima. Ta pööras kaitsja ümber ja lõi löögi võrku. andis väravale resultatiivse söödu. See oli Phillipsi teine ​​värav sel hooajal.
  • Jake Zona viigistas mängu peaaegu, kuid tema löögi peatas Castaneda Chang.
  • viis Statemeni 34. minutil 2:0 juhtima. Tema hooaja esimese värava abistas .

TEINE POOL:

• Mõlemad meeskonnad tabasid teisel poolajal kolm pealelööki.
  • Hawksil avanes 86. minutil ohtlik võimalus, kuid Zona pealöök lendas üle lati.
  • Väljaku teises otsas viis Statemeni peaaegu 3:0 juhtima, kuid tema pealöögi katse peatas Razukiwicz.

PÕHISTATISTIKA:

• Hobart lõpetas mängu 10:8 serviga löökides.
  • Hartwicki arvele jäi kõik seitse nurgalööki.

TREENERI NURK:
'Suurepärane võit hästi treenitud ja tööka Hartwicki meeskonna vastu,' ütles peatreener. 'Nad kaitsesid hästi ega andnud meile palju nurgalöökide ega karistuslöökide osas. Oleme elevil, et Quinn ja Freddie täna väravaid lõid. Mõlemad tulid headest söödukombinatsioonidest. Me naudime seda võitu täna õhtul ja ootame põnevusega homset väljakutset Oneonta vastu.

JÄRGMISENA:
Hobart naaseb mängudesse homme, 11. septembril, kui ta võtab Red Dragon Fieldis vastu Oneonta. Mängu algus on kavas kell 16.