Käibenumbrid langevad 23. numbriga Hobarti jalgpallis Morrisville'i kaotusseisus 24:13

Hobarti jalgpallimeeskond langetas täna pärastlõunal Morrisville'i osariigis 24:13. Riigimehed tühistasid paar teise veerandi tabamust, mille Mustangid muutsid touchdownideks.

Kuidas see juhtus

• Hobarti avasõit takerdus penaltite tõttu ja takerdus keskvälja lähedal.
  • Morrisville andis vastulöögi 12 mängu pikkuse 81 jardi drive'iga, mis lõppes Steven Frerichsi 28 jardi sööduga Justin Adamsile teise veerandi alguses. See oli Mustangsi ainus ründav TD selles mängus.
  • Riigimehed jõudsid järgnenud sõidul punasesse tsooni, kuid Morrisville 24-l tabas Anai Brake tabamust ja naasis 76 jardi maandumiseks ning tegi seisuks 14:0.
  • Hobart surus uuesti punasesse tsooni, kuid pidi leppima 32 jardi väravaga pärast seda, kui kolmas ja 12 sööt jäi pooleli.
  • Riigimehed sundisid Morrisville'i palli pallima, kuid Hobart tabas palli tagasi ja Dante McGowan võttis lõpustsoonis lahtise palli tagasi, et saada maandumiseks ja 21:3 eduseisuks.
  • Hobart viskas kolmanda veerandi ainsad punktid, kui Wefering lõi 30-aastase värava, vähendades kaotusseisu 21:6.
  • Mustangid said kolm punkti tagasi neljanda veerandi alguses Cole Oweni 22 jardi tabamusest. Lühike skoori sooritas McGowani vaheltlõige ja 39 jardi tagasilöök.
  • Riigimehed said oma ainsa ründepuudutuse järgmisel pallivaldamise päeval. Quarterback juhtis 4 mängu, 75 jardi sõitu, sooritades neli sirget söötu. 6 jardi tabamine maandumise eest piiras sõitu. ja oli tema esimene TD vastuvõtt. Colombi jaoks oli see karjääri esimene TD ja Cayea jaoks esimene TD.
  • Sellele järgnenud pallivaldamisel sai Morrisville neli esimest langust ja sai kella otsa.

Põhistatistika

• Hobart oli päeval miinus 3 käibes.
  • Riigimehed edestasid Mustangeid 349 jardi kuni 167 jardiga.

Individuaalsed riigijuhid

• oli mängu parim sööstja, kandes palli 17 korda 88 jardi jooksul.
  • Colombi söötis 12/24 161 jardi ja TD, mis kõik on karjääri tipptasemel.
  • Wideout oli mängu parim vastuvõtja, kes saavutas karjääri tipptasemel seitse tabamust ja teenis karjääri tipptasemel 112 jardi.
  • Defensive Tackle’il oli riigimeeste juhtimiseks kaheksa tõrjet.

Järgmisena

kuidas oma süsteemi thc-st puhastada

Hobart (1-1) naaseb Boswell Fieldile, võõrustamaks kell 13 St. John Fisherit (1-1). Laupäeval, 17. sept.