Hobart lacrosse langeb Long Islandi ülikoolile, 14.-12

Hobarti kolledži teise kursuse spetsialist Adam Shea domineeris X-i vastasseisus, kuid riigimehed jooksid kuuma väravavahiga kokku, langedes Long Islandi ülikoolile 14:12. Teise kursuse õpilane Will Mark tabas Sharksi 24 tõrjet, mis tühistas Hobarti 53:40 eduseisu löökides.

Shea põles esimesel veerandajal, võitis 10-st 11-st taaskäivitust. Ta lõpetas päeva 22-30 mängukõrguse 12 maapalliga. Esimese aasta ründaja Anthony Dattellas lõi oma esimese kollegiaalse kübaratriki eest meeskonna rekordilised kolm väravat. Vanemründaja Ryan Archer viskas Statemeni väravast nelja punkti ja andis kolm resultatiivset söötu.

Mark sobis Shea kuuma algusega, registreerides esimesel veerandil 11 tõrjet. Teise kursuse ründemees Richie LaCalandra ja teise kursuse ründaja Sean Boll said mängu kõrgeimad autasud nelja väravaga, LaCalandra jagas ka kaks resultatiivset söötu kuue punkti eest.

Hobart (1:1, 1:1 NEC) tõusis 2:0 juhtima, kui kellaaeg oli 37 sekundit. Archer söötis teise kursuse ründajat Jack Groomsi, et avada skoori kõigest 26 sekundi pärast. Shea võitis järgnenud vastasseisu ja teise kursuse poolkaitsja Bobby Baltzer lõpetas vanema pika puuga poolkaitsja Dan Ryani söödu 11 sekundit hiljem.

Sharks (3:1, 2:0) kasutas viieväravalist tõusu, et võtta oma päeva esimene juhtima. Vanemründaja Will Snelders lõpetas mängu kolmest väravast kahega, samas kui Boll lõi ka kaks korda värava. Teise kursuse poolkaitsja Adam Davise meesvärav, keda abistas Archer, peatas jooksu. Riigimehed lõpetasid mängu 4:8 lisamehega.