Crunchi alistas Monsters 5:1

Syracuse Crunchi alistas täna õhtul Rocket Mortgage FieldHouse'is Cleveland Monsters 5:1.

sõrmejärved 4. juulil 2021

Kaotus pikendab võitudeta seeriat viie mänguni ja viib meeskonna hooaja kokkuvõttes seisule 5-6-2-1 ja kaheksamängulises hooajaseerias Monstersi vastu 2-1-2-0.

Max Lagace peatas Crunchi väravas 27/32 viske. Daniil Tarasov kirjutas võidu, pöörates 23-st 24-st Monstersi torude vahelt kõrvale. Syracuse jõumäng läks 0-3, kuid penaltist löök oli täiuslik 4-4.

kas koroonaviiruse ajal on hea aeg autot osta

Cleveland pääses mängu esimesena lauale 4:27. Adam Helewka uisutas litri veidral löögil vasakpoolsesse tsooni, enne kui saatis söödu Brendan Gaunce'ile paremalt ringilt värava löömiseks. Teiseks perioodiks kahekordistasid nad oma eduseisu 1:19, kui Trey Fix-Wolansky saatis paremast löögipunktist ründemängija.

Crunch vastas lõpuks ja varastas poole keskmise raami pealt ühe tagasi. Remi Elie kaevas litri äärelaudadest välja ja suunas selle keskele, et Gabe Fortier saaks sisse lüüa.

Cleveland taastas oma kaheväravalise eduseisu 4:09. Cole Cassels kihutas vasakult äärelt alla ja võitis Lagace'i 2-1 vastu.

Monsters jätkas oma eduseisu suurendamist järjekordse veidra sööstuga kolmanda perioodi 11:05 juures, kui Justin Scott viis litri paremalt äärelt alla enne selle sisselööki. Kell 14:50 keeras Gaunce ümber palli tagumise osa. puuris ja ummistas oma teisel ööl võidu lukku.