Cornell võitis Bostoni ülikooli 6:4 võiduga kolmanda järjestikuse Red Hot Hockey tiitli

Vanemründaja Brenden Locke ja noorem kaitsja Sam Malinski said mõlemad värava ja resultatiivse söödu ning Cornelli meeste jäähoki saavutas laupäeva õhtul Madison Square Gardenis oma kolmanda järjestikuse Red Hot Hockey võidu 6:4 otsusega Bostoni ülikooli üle.

Kasti skoor

2000 dollarit igakuist stiimulitšekki

Locke'i abita värav teise perioodi keskel viis Cornellile (8-1) selle öö esimese kaheväravalise eduseisu. Pärast seda, kui Bostoni Ülikool (4-9-1) lõi Case McCarthy neli vastu neli väravat vahetult enne vaheaega ühe sisse, taastas Malinski oma tsoonist alanud soolohoos oma tsoonist alguse saanud palli esilekerkinud väravaga.

Meeskonnad vahetasid viimase viie minuti jooksul väravaid, et anda sobiv lõpetuseks mäng, kus esimese perioodi 13 viimase minuti jooksul löödi viis väravat. Terjerid hoidsid oma õhtu ainsat eduseisu pärast Dylan Petersoni ja Brian Carrabesi tabamust, et asuda 2:1 juhtima, kuid suur punane andis kohe vastulöögi. Värske ründaja Ondrej Psenicka lõi tagasilöögi, et viigistada, seejärel tegi vanem ründaja Max Andreev jõumängu, viies Cornelli 20. minutil 3:2 juhtima.

Ründaja Kyler Kovich jätkas traditsiooniks saamas, et Cornelli esmakursuslased lõid Madison Square Gardeni jääl oma esimesed kollegiaalsed väravad, suunates skoori avamiseks nooremkaitsja Sebastian Dirveni tabamuse. See on neljas selline kord Big Redi viimase viie mängu jooksul New Yorgis, kusjuures Kovich liitub klubiga koos vanemründaja Liam Motley (2018), Tristan Mullin '21 (2017) ja Noah Bauld '20 (2016).

MÄNGU ​​TÄHTSINGIMUSED:

youtube ei mängi kroomiga

Cornell naaseb ECAC Hockey mängu juurde, kui sügissemestri ajakava lõpetab kell 19.00 toimuva reisiga St. Lawrence'i. Reedel ja Clarkson kell 19. laupäeval.