Boeheimi armee kaotas TBT-s: kehv tulistamine, väravate puudumine hukutab Syracuse meeskonna

Boeheimi armee püüdlus oma esimesele TBT tiitlile jäi alla, kui laupäeval Columbuses kaotati Sideline Cancerile 65:48.

Boeheimi armee juhtis Eric Devendorf 14 punktiga. Andrew White III kogus 11 punkti ja kuus lauapalli ning John Gillon lisas 10 punkti ja neli resultatiivset söötu. Donte Greene sai üheksa lauapalliga esikoha.

Tervislikud alternatiivid närimistubakale

Mäng kulges kahel esimesel perioodil kaitsevõitluses. Boeheimi armee ja Sideline Cancer olid vaheajal viigis 24:24. Sideline Cancer võttis mängu kolmandal perioodil üle, alistades veerandajal Boeheimi armee 24:10. Boeheimi armee ei toibunud kunagi puudujäägist.

2020. aasta TBT tähistas Boeheimi armee kuuendat korda turniiri seitsmeaastase ajaloo jooksul. Boeheimi armee peadirektor Kevin Belbey ja treener Ryan Blackwell, mõlemad Syracuse vilistlased, juhtisid tänavust võistlust.