Pärast aeglast algust ärkab Syracuse alistama Bostoni kolledži 21:6 (täielik kajastus)

Courtney Jackson põrutas mööda Bostoni kolledži kaitsjate esimesest lainest, lõikas temast vasakule ja seejärel tagasi küljejoonest ülespoole. Kui Homecomingi publik juubeldas ja püsti tõusis, varjutati Syracuse jalgpalli tagasitulnud meest tema teel lõpptsooni.

Üks SU pallipoistest, kes oli vaimustuses, nähes meeskonna kolmandat maandust seisuga 4:53, astus kõrgelt väravajoonest mööda, enne kui jooksis väravapostini ja koputas vastu pead.

Vigastatud Trebor Penat asendav Jackson andis viimase löögi Orange'i 21-punktilisel kolmandal veerandajal. Pärast mängu esimese 30 minuti väravateta jäämist lõi SU poolaja järel kolm plahvatuslikku skoori, alistades lõpuks Eaglesi 21:6.

Esiteks oli see silmapaistev jooksja Sean Tucker, kes sööstis keskelt 51 jardi maandusjooksuks. Seejärel hoidis tagamängija Garrett Shrader 3. ja 1. RPO, enne kui edestas BC kaitset 48 jardi tulemusega. Ja pärast järjekordset peatamist SU kaitsest pani Jackson löögi laserkiire, et lõpetada 21:0 venitus.

Võiduga on Syracuse (5-4, 2-3 ACC) nüüd vaid ühe võidu kaugusel, et saada esimest korda pärast 2018. aastat kaussi. Pärast hilist hüvastijätt naaseb Orange Louisville'is 13. novembril enne reisides nr 20 Põhja-Carolina osariiki ja lõpetades aasta kodukohtinguga Pittsburghi vastu.

SU, nagu on juhtunud pärast seda, kui peatreener Dino Babers vahetas 4. nädalal tagamängija Tommy DeVito asemel Shraderi vastu, toetas SU kõvasti mängu Boston College'i vastu (4:4, 0:4).

Tucker registreeris oma programmirekordi seitsmenda järjestikuse 100 jardi tormamismängu, toetudes 51, 41 ja 37 murdejooksule, et lõpetada karjääri tipptasemel 207 jardi 26 jardi peale. Shrader läbis kuue stardi jooksul neljandat korda saavutatud 100 tormamisjardi, leides jooksurajad vaatamata virnastatud Eaglesi kastile, mis andis SU-mehele perimeetri katvuse rohkem kordi kui mitte. Isegi kui arvestada läbitud jaardeid, jooksis Mississippi osariigi üleminek rohkem jardi (78), kui ta viskas (65).

Kuigi Syracuse kiirustav edu realiseerus alles pärast pausi, võimaldas Orange'i vankumatu kaitse Babersil ja SU ründekoordinaatoril Sterlin Gilbertil mänguplaanist kinni pidada, hoides BC lõpptsoonist eemal.

Peale selle, et Zay Flowers tegi vaidlusi allväljal meeste löögi vastu, tegi SU sellel pool palli vähe tõrke.

BC tagamängijad Dennis Grosel ja Emmett Morehead lõid kokku 15/32 180 jardi, võttes viis kotti. Eaglesi keskmine läbis vaid 1,8 jardi ühe veo kohta ja pika 11 jardi. Vanem kaitsemängija Kinsley Jonathan registreeris kolm sacki, tagamängija Stefon Thompson (1,5) ja kaitsemängija Cody Roscoe (,5) tegid ka tagaväljal kaose.

Syracuse rünnak – toetumine ajutise ründeliini peale, kus kaks suurimat panustajat olid väljas – ei suutnud neljandal veerandajal skoori voolu hoida. Kuid BC ei suutnud järele jõuda.

Üks punase tsooni võimalus tõugati 4. ja 40. kohale pärast tagamängija peatamist ja Jonathani päeva viimast löömist. Ja teine, viimane võimalus, kui oli jäänud viis minutit, seiskus 4. ja värav 1. SU tagamängija Geoff Cantin-Arku juhtis rünnakut, tõustes kaitsja Travis Levy võidule.

MÄNGU ​​KOKKUVÕTE LINGID:

MÄNGU ​​TÄHTSINGIMUSED:

DINO BABERS MÄNGUJÄRELNE PRESSKONVERENTS:

POOL:

MÄNGU ​​EELVAADE:

Syracuse üritab astuda veel ühte sammu 13. mängu teenimise suunas, kui võõrustab laupäeval kell 15.30 Carrier Dome'is kauaaegset rivaali Boston College'i. Mitmed endised mängijad on kohal, kui ülikool tähistab Orange Centrali/Homecomingi nädalavahetust. Aastast 1949 pärinev Orange on Orange Centrali/Homecomingi mängudes kõigi aegade 41–29 (.586).

Nüüd on meil võimalus tulla tagasi koju, et pidada Homecoming versus Boston College ja Jeff Hafley, ütles Babers. [See on] meeskond, kellega meil on palju ajalugu. Ootame põnevusega, kui nii-öelda 'vana aja inimesed' tagasi tuleksid. Vaatan internetti ja näen, et kõik poisid tulevad tagasi. Tuleb kena rahvahulk. Ootame põnevusega Dome'i naasmist ja uue mängu kodus mängimist.

parim viis kratomi võtmiseks

Bostoni kolledž astub laupäevasesse mängu seisuga 4:3, ACC mängus 0:3. Eagles on Syracuse'i praeguste ACC-meeskondade (54) teine ​​vastane, jäädes alla Pittsburghile (76). Apelsini eelis kõigi aegade seerias on 32:22.