JÄLLE ELITEIT: South Seneca Lady Falconsi parim ND-Batavia, naasmine NYSPHSAA Far West Regionali (täispikk mänguvideo)

Kolm järjestikust V jao meistrivõistlust. Kolm otsereisi NYSPHSAA Far West Regional mängule. South Seneca Lady Falcons on teisipäeva õhtul Marionis peetud NYS-i sektsiooni V klassi C kvalifikatsioonimängus Notre Dame-Batavia 61:41 võiduga vaid ühe võidu kaugusel kolmandast järjestikusest pääsukohast New Yorgi osariigi C-klassi finaali neljale. .

Pärast esimesel veerandajal 10-punktilist eduseisu hüppamist suutis Notre Dame-Batavia teisel perioodil tagasi tõmmata 1 punktini, enne kui Lõuna-Seneca vanem Skylar Shaulis tabas kolmepunktiviskeid, samal ajal kui tema õde, uustulnuk tabas. Logan Shaulis mattis teise pikalt maalt, et Lady Falcons püsima jääda.

kuidas valida võitnud hobust

Junior Jenna McDonald tõi South Seneca skoori 17 punktiga ja andis 7 resultatiivset söötu. Ta lahkus mängust neljanda veerandi lõpus pärast pahkluu näpistamist ja vaatas viimast 2 minutit pingilt, jäässe mähitud säärega.

sotsiaalkindlustuse tõus 2017. aasta prognooside jaoks

Skylar Shaulis viskas 14 punkti ja võttis 10 lauapalli, Jade Parson aga hoidis 7 punkti, võttes samal ajal 10 lauapalli ja tõrjudes 3 pealelööki. Logan Shaulis viskas 7 punkti, 7 lauapalli ja 3 korvisöötu ning Emma Fletcher 7 punkti. Alissa Fletcher lisas 4 punkti ja Avrielle Fletcher tabas oma hooaja esimesel mängul pärast põlvevigastusest taastumist paar hilist vabaviset oma hooaja esimeste punktide nimel.

Notre Dame-Batavia juhtis Margaret Sutherland, kes viskas 18 punkti, Callie McCulley lisas kaotuses V jao C1 tšempioni eest 16 punkti.

õhupallifestival 2016 Dansville ny

Lõuna-Seneca järgmiseks on 6. sektsiooni C-klassi tšempion Allegany-Limestone Gators. Gators toob laupäeva õhtul Rush-Henrietta keskkoolis toimuva Far West regionaalmängu rekordi 22:1. Nad peavad võitlema Gatorsi resultatiivseima skooritegija Morgan Davisega, kes loodab keskmiselt 18 punkti ja võtab 13 lauapalli mängus, ning tema meeskonnakaaslase Brook Giardiniga, kes viskas mängus keskmiselt 14 punkti.

LivingMax voogesitab laupäeva õhtul C- ja B-klassi Far Westi piirkondlikke mänge laupäeva õhtul LivingMaxi raadios alates kell 17.00. Kell 17.00 toimuvas mängus on South Seneca vs. Allegany Limestone ja kell 19.00 võitmatu Midlakes Screaming Eagles vastaseks 6. jagu B-klassi kvalifikatsioonimängu võitjale Southwesterni ja Fredonia vahel, mis mängitakse kolmapäeva õhtul.

LivingMax Sports on ka kolmapäeva õhtul otse-eetris Rush-Henriettast, et osaleda V jao poiste osariigi kvalifikatsiooniturniiril klassis C (Lyons vs. Northstar Christian kell 18:30) ja A-klassis (Wayne vs. Irondequoit kell 20:15).