Kaks Hobarti jalgpallurit teenivad iganädalasi auhindu

Automaatne mustandFoto kaudu: Hobart Athletics

Hobarti kolledž teenis kaks Liberty League'i neljast iganädalasest jalgpalliauhinnast. Vaba turvamees Blake Hansen valiti nädala erimeeskondade esinejaks ja liinikaitsja Bryan Aguilar tunnistati nädala kaitsemängijaks.

Hobart võitis laupäeval Westminsteri kolledžis ECAC Asa S. Bushnell Bowli 21:3, lõpetades hooaja 9:2 rekordiga. Statemen piirdus Titansiga vaid üksiku esimese veerandi väravaga, mis on nende hooaja madalaim skoorimine. See tähistas ka esimest korda sel aastal, kui Westminster ei visanud vähemalt ühte touchdown-söötu.

Hansen nimetati mängu MVP-ks, registreerides 14 tabamust, sealhulgas kaheksa soolo. Samuti katkestas ta söödu ja blokeeris löögi, mille ta taastas ja andis touchdowni. Kui Hobart juhtis esimesel veerandajal 7:0, blokeeris Hansen löögi sügaval Westminsteri territooriumil, taastas selle 11-s ja jooksis oma esimeseks kollegiaalseks TD-ks puutumata lõpp-alasse.

Hansen osales sel hooajal kõigis 11 mängus, registreerides 45 tõrjet, kolm söötu ja vaheltlõige. Ta on mänginud 22 karjäärimängus, kirjades 60 tõrjet ja kuus söötu.

Aguilar sai laupäeval üheksa tõrjet. Kolmandal veerandajal Titansiga punases tsoonis sundis ta tabamust, mille Statemen taastas. See oli üks neljast pallikaotusest, mille Hobarti kaitse mängus tegi.

Selle hooaja 10 mänguga lõi Aguilar meeskonna rekordiliselt 85 tabamust, sealhulgas neli kaotust ja pool koti. Karjääri 26 mänguga on tal kirjas 126 tõrjet, 16 kaotusseisu, neli kotti, neli sundviset ja kaks tabamust.