Sabres kaotab reegli viimasel sekundil Rangersile 5:4

Buffalo Sabres ja New York Rangers mängisid pühapäeva õhtul Madison Square'il metsiku edasi-tagasi afääri ning Rangers võitis nii napilt kui NHL-is võib eales näha.

red wings ajakava rochester ny

Rangersi kaitsja Ryan Lindgren lõi kolmandal perioodil 0,4 sekundiga värava, andes New Yorgile 5:4 võidu.

Meeskonna statistika

Buffalo eest lõid skoori Rasmus Asplund, Vinnie Hinostroza, Tage Thompson ja Rasmus Dahlin. Aaron Dell peatas 36 viskest 31.

New Yorgi eest skoorisid veel Chris Kreider, Kaapo Kakko, Jacob Trouba ja K’Andre Miller. Artemi Panarin sai kirja kolm resultatiivset söötu.

Aleksandar Georgiev tabas 18 tabamusest 14 tõrjet. Igor Šesterkin asus kolmandat perioodi alustama ja lõi kõik neli pealeviset kõrvale.

Meeskonnad lõid NHLStatsi andmetel neli väravat neljal järjestikusel löögil teisel perioodil 1:22, mis on NHLStatsi andmetel neli kiireimat väravat mängus alates 21. märtsist 2017 (SJS MIN: 1:03).