RIT meeste jäähoki langeb Mercyhurstis 6:2

RIT teise kursuse ründajad Elijah Gonsalves (Scarborough, Ontario) ja Caleb Moretz (Fairbanks, Alaska) lõid kumbki esimesel perioodil värava, kuid võõrustaja Mercyhurst põrkas laupäeval 6:2 võidu.

KUIDAS SEE JUHTUS

RIT pääses lauale seisuga 8:31. Vanem ründaja Jake Hamacher (Corona, Kalifornia) andis Gonsalvesile vasakpoolses vastasringis värava, et avada skoori.

Mercyhurst viigistas mängu pärast seda, kui Tigeri vanemväravavaht Logan Drackett (Calgary, Alberta) RIT võrgu tagant hüppas klaasilt Tigeri pilusse, et noorem tsenter Geoff Kitt viigistas seisuga 6:43.

RIT asus taas juhtima 3:11, kui Mercyhurstile vilistati viieminutiline näomask. Moretz tabas Hamacheri löögist tagasilöögi, et muuta jõumängu katse.

Mercyhurst asus teisel perioodil paari väravaga taas juhtima. Teise kursuse ründaja Jonathan Bendorf kallutas litri Dracketist mööda sekundeid pärast seda, kui RIT-i jõumäng lõppes seisuga 7:30, enne kui värske ründaja Noah Kane leidis värava, kui oli jäänud 19 sekundit 3:2 juhtima.

Mercyhurst lisas kolmandal perioodil kolm väravat, et viia mäng kättesaamatusse.