Logano kordab Las Vegase Pennzoil 400 võitjat

Viimases kaheringilises rüseluses, mis lõppes mitme auto avariiga Las Vegase Motor Speedway esijooksul, leidis Joey Logano võimaluse kaitsta eelmise aasta võitu pühapäevasel Pennzoil 400 NASCAR karikasarja võidusõidul.

auto ostmine koroonaviiruse ajal

Logano kihutas pärast taasstarti ringil 266/267 ja viis teise koha Matt DiBenedetto finišisse ettevaatlikult, et võita Las Vegases teist korda, esimest korda sel hooajal ja 24.korda oma karjääri jooksul, purustades viigi Ricky Ruddiga ja saavutades 35. kohakogu aeg.

Logano oli üks seitsmest juhtringi sõitjast, kes jäid vanematele rehvidele välja, kui Ross Chastaini spin 2. kurvis tõi 261. ringil esile pärastlõuna kaheksanda ettevaatuse. See kollane lipp muutis võistluse jumet.

Kolmandana lõpetas Ricky Stenhouse Jr, kes oli meeskonnaülema Brian Pattie suurepärase boksistrateegia kasusaaja. Austin Dillon jooksis neljandana ja Jimmie Johnson tuli koju viiendaks, olles kõrgeim finišeerija nende sõitjate seas, kes otsisid kaheksanda ettevaatusega boksi värskeid rehve. Esiviisiku jooks oli Johnsonile esimene pärast seda, kui ta jooksis eelmise aasta juulis Daytonas kolmandaks.