J.J. Peterka, Jack Quinn võidab Amerksi 5:3 Crunchi üle

Rookie ründajad Jack Quinn ja J.J. Peterka lõi kumbki korra värava ja lisas kaks resultatiivset söötu, tõstes Rochester Americansi (1-1-0-0) 5:3 võidule osariigisisese rivaali Syracuse Crunchi (1-1-1-0) üle meeskonna 2021-22 kodusaalis. Avareede The Blue Cross Arenal.

Võiduga on Rochester kogunud 2018-19 kampaania algusest Syracuse vastu viimasest 34-st mängust 22-st vähemalt ühe punkti, jäädes tulemuseks 18-12-3-1. Lisaks oli tänaõhtune võistlus seitsmes kord, kui Crunch on Rochesteri koduväljaku vastasena mänginud, sealhulgas kolm korda viimase viie aasta jooksul. Amerks paranes kodumängus Syracuse vastu kõigi aegade 6-1-0-0-le.

Kui nii Quinn kui ka Peterka saavutasid kampaania esimesed mitmepunktilised jõupingutused, tegid Rochesteri skoori Sean Malone ning kaitsjad Ethan Prow ja Josh Teves. Prow ja Tevesi markerid olid nende esimesed punktid Amerksina, samas kui Linus Weissbach noppis oma esimese profipunkti Rochesteri väravasööduga.

kust saab osta winstroli

Väravavaht Ukko-Pekka Luukkonen teenis oma teise väravasöödu ja tegi 21 tõrjet, et ühtlustada oma hooaja rekordit 1:1:0, noppides ka resultatiivse söödu.

Esimese aasta ründajad Simon Ryfors ja Jaydon Dureau lõid mõlemad oma esimesed AHL-i väravad, samas kui Antoine Morand lisas oma hooaja esimese tulemuse Syracuse eest, kes on nüüd hooajal 1:1:1:0. Võrgumees Hugo Alnefelt esines kampaanias kolmandat korda ja hoolimata sellest, et ta peatas 21 viskest 17, kannatas ta kaotuse.

Pärast seda, kui Crunch avas esimeses stroofis skoori 4:47, vastas Amerks nelja järjestikuse väravaga, et haarata kolmanda perioodi 13:55 seisuga 4:1 juhtima.

Prow esimese Amerksi värava puhul andis Jankowski Weissbachilt söödu, kui ta poolseina alla lükkas. Enne kui endine esimese ringi valik räsimärkideni jõudis, jättis ta litri Prowle. Kaitsja spurtis võrgu poole, enne kui saatis Hugo paremast jalast tagakäelöögi, viigistades seisu 4:25.

Pärast vaheaega saavutas Amerks oma õhtu esimese eduseisu tänu Tevese hooaja esimesele markerile vähem kui neli minutit teisele perioodile. Pärast seda, kui Crunch Luukkoneni litri ära lõi, suunas ta selle Tevese poole. Seejärel kandis kaitsja litri jääle ja kallutas selle otsalaudadelt maha, enne kui asus seda tagasi võtma. Teves võitis oma kaaslasi bluelinersiga ja libises selle Hugo selja taha.

Ainsa resultatiivse söödu kanti Luukkoneni arvele, mis tähistas tema karjääri esimest AHL-i punkti.

Lõpu lõpus kahekordistas Amerks oma eduseisu, muutes seisuks 3:1, kui Quinn lõi Peterkaga seisu 13:47. Peterka noppis Crunchi tsooni taga trapetsis lahtise litri ja ootas kannatlikult, enne kui ta Quinnile vasaku löögiringi lähedal tagasisöödu andis.

Rochester suurendas eduseisu kolmeväravalisele padjale, kui Malone lõi löögi ülanurka, kui viimases kaadris oli 6:05. Malone värav sündis tänu Peterka ja Quinni perfektsele söötule.

Quinn näitab nüüd hooaja 2021-22 alustamiseks vastastikku mängudes väravaid ja seitse punkti (2+5) oma viimase viie mänguga, mis pärinesid eelmisest hooajast.

Vaid 58 sekundit pärast Malone'i esimest väravat sel hooajal lõi Morand lühema värava, enne kui Peterka sai oma esimese profimarkeri, kui ta üksinda tühja värava poole uisutades uisutas, samal ajal kui Hugo tõmmati lisauisutajaks.

Crunch lisas oma õhtuse viimase värava, kui mängu oli jäänud 30 sekundit, kuid oli liiga hilja, sest Rochester võttis oma hooaja esimese võidu seisuga 5:3.

Esimest korda pärast hooaega 2019–2020 suunduvad Amerks piirist põhja poole, alustades neljamängulist Kanada maanteehooti, ​​mis algab kell 16.00. matinee Coca-Cola Coliseumis laupäeval, 23. oktoobril Toronto Marliese vastu. See matš on esimene kahe klubi vaheline võistlus alates 8. veebruarist 2020 ning seda tehakse otseülekandena nii The Sports Leader 95.7 FM/950 AM ESPN Rochesteri kui ka AHLTV vahendusel.