Hobarti jalgpall langeb SUNY Oneontale 3:1

ONEONTA, NY – Hobarti kolledži jalgpallimeeskond alistas täna pärastlõunal Red Dragon Fieldis toimunud konverentsivälisel võistlusel Oneonta 3:1. Red Dragons lõi esimesel poolajal kolm väravat, kui nad võitsid 2022. aasta linnapea karika.

Milton Mancias Magana sai Oneonta võidu (4-0-0). Nate Hanna mängis Red Dragonsi eest väravas kõik 90 minutit ja tegi ühe tõrje. lõi riigimeeste värava (2-1-1). Guillermo Castaneda Chang ja vaheaeg Hobarti väravas, kombineerides viis tõrjet.

ESIMENE POOL:

• Hobart sai mängu esimese võimaluse viiendal minutil karistuslöögist. 19 jardilt tehtud löök läks just vasakust väravapostist mööda.
  • 12. minutil avas Red Dragonsi skoori Joe Holder. Ta lõi kuue jardi kasti seest tehtud löögi puuri paremasse ülanurka.
  • Riigimehed näisid 15. minutil viigivärava löövat, kuid värav löödi tõrjumise tõttu käest.
  • Vähem kui minut hiljem lõi Magana oma esimese värava selles mängus, libistades löögi paremale poole puuri.
  • Magana lõi 28. minutil oma teise värava mängus. Ta valiti turniiri kõige väärtuslikumaks mängijaks, lõpetades nädalavahetuse kolme värava ja resultatiivse sööduga.

TEINE POOL:

• Hobart avas teise poolaja, avaldades survet ründeväljakule. oleks peaaegu kaotusseisu saanud, kuid tema löögi karistusalalt peatas Oneonta väravavaht.
  • Riigimehed murdsid läbi 69. minutil. Caron kogus söödu ja libistas oma hooaja esimese värava jaoks löögi parema väravaposti.
  • Caron jäi võistluse lõpuetappides ohtlikuks, kuid ta ei leidnud vahemikku. Mängu viimase 10 minuti jooksul sooritas ta paar lööki, mis läksid napilt vasakust väravapostist mööda.

KOGU TURNIIRI MEESKOND:

• Kaitsja ja poolkaitsja teenisid koha 2022. aasta Mayor’s Cupi koguturniiri meeskonnas.
  • Lescher mängis nädalavahetusel Hobarti kaitses võtmerolli. Sheehan andis resultatiivse söödu Hartwicki vastu löödud väravas.

JÄRGMISENA:
Hobart naaseb Cozzens Fieldi järgmisel laupäeval, 17. septembril, kui tervitab Rochesterit Genfi, N.Y. Konverentsiväline võistlus algab kell 14.00.