Hobart ületab Buffalo osariigi 2:1

Hobarti kolledži jalgpallimeeskond lõi teisel poolajal kaks korda värava, saavutades teisipäeva õhtul Coyer Fieldis toimunud konverentsivälisel võistlusel 2:1 võidu Buffalo State'i üle. Riigimeestele oli see kolmas tagant tulnud võit viimase nelja mängu jooksul.

Lisaks tänasele võidule kindlustas Hobart (8-3-5) koha Liberty League turniiril. Statemeni playoffi lootused kindlustati tänu Ithaca 1:0 kaotusele pärastlõunal RIT-ile.

viis Hobarti teed, registreerides võidus värava ja resultatiivse söödu. mängis kõik 90 minutit väravas ja tegi kaks tõrjet. Alex Velasquez mängis kõik 90 minutit Buffalo State'i väravas (4-8-5). Ta tegi neli tõrjet.

PÕHISTATISTIKA:

• Mõlemad meeskonnad lõpetasid mängu 10 tabamusega, pealelöökides oli Hobarti paremus 6:3. Bengals lõpetas nurgalöökide tulemusega 7:4.
  • Statemen on võitnud Buffalo State'i vastu viis järjestikust kohtumist ja on nüüd Bengalsi vastu kõigi aegade 6:0:1.

ESIMENE POOL:

• Mattheus Souza viis Hobarti 21. minutil peaaegu 1:0 juhtima, kuid tema löögi tõrjus sukelduv Velasquez.
  • sai 29. minutil Velasquezi löögi.
  • Bengals avas skoori 34. minutil Manu Prieto hooaja kolmandast väravast. Ali Mohamedile anti väravasööt.

TEINE POOL:

• Buffalo osariik läks napilt 2:0 juhtima, kuid Burkhart päästis Pat Knudseni tabamusest üheväravalise löögi.
  • 71. minutil tegi Burkhart Moe Saifi löögi järjekordse clutch-tõrje.
  • viigivärava lõi 76. minutil. Ta sooritas löögi väljastpoolt 18 jardi kasti, mis põrkas väravavahi käest üle väravajoone. Tema hooaja neljanda värava lõi Miller.
  • Neli minutit hiljem lõi Miller omavärava, lüües oma tänavuse kolmanda tulemuse. ja neile omistati värava löömisel antud resultatiivseid sööte.

TREENERI NURK:

'Buffalo State on veel üks väga konkurentsitihe vastane, mis pani meie poisid võistlema 90 minutiks,' ütles peatreener. 'See oli täna õhtul suurepärane pingutus.'

JÄRGMISENA:

Hobart naaseb mängudesse laupäeval, 29. oktoobril, kui ta suundub New Yorki Kantonisse, et lõpetada oma põhihooaeg 18. asetusega St. Lawrence'i vastu. Mängu algus on kavas kell 14.