Cornell parandab Quinnipiaci võiduga 7:0

Noorem väravavaht Matthew Galajda realiseeris kolmandal perioodil 13 oma 22 tõrjest, aidates teise kursuse ründaja Michael Regushi jõumängu teisel perioodil püsti tõusta Cornelli meeste jäähokimeeskonna mängu võitjana 2:1 võidumängus ECAC Hockey üle. rivaal Quinnipiac reede õhtul Lynah Rinkis. Võiduga paranes Big Red – nii USCHO.com-i kui ka USA Today/USA Hockey Magazine küsitlustes teisel kohal – teist korda viimase kolme aasta jooksul 7:0.

Michael Regush lööb Cornelli meeste teisel perioodil mängu võiduvärava

maa tuule ja tule tuuri kuupäevad 2017

Kuigi esimene periood väravaid ei toonud, lõppes see Galajda ees hoogsa aktiivsusega. Ta tegi paar tõrjet tähelepanuväärsel lõigul kolmest Quinnipiaci paaritu löögist vaid 27 sekundi jooksul.

Cornell (7:0, 5:0 ECAC Hockey) lõi seejärel teise perioodi alguses noorema ründaja Brenden Locke'i väravaga. Quinnipiac (6-5-1, 2-2-1) vastas Nick Jermaini hooaja viienda väravaga ja viigistas seisu ühele, kuid Regush viis Big Redi lõplikult juhtima, vaid veidi rohkem kui kaks minutit hiljem. See andis Big Redile, mis juhib riiki 40% konversioonimääraga, esimest korda pärast hooaega 2005–2006 vähemalt ühe värava igas meeskonna esimeses seitsmes mängus.