Hobarti kogunemine hilineb 17-13 võidule St. Lawrence'i üle

Mängu tagamängija David Krewson viskas 6 jardi söödu laiakarjääri Alex LaBellale, 44,9 sekundiga oli jäänud Hobart College'i jalgpallimeeskond, kes võitis täna pärastlõunal Boswell Fieldil 17:13 Liberty League'i St. Lawrence'i ülikooli. Riigimehed paranesid konverentsi kokkuvõttes seisule 6:1, 2:1, Saints aga langes seisule 3:4, 0:3.

Kasti skoor

Hobart edestas St. Lawrence'i kogurünnakutes 360:321, kuid sai 10 penaltit, mis maksid 95 jardi. Riigimehed lõpetasid ka käibemarginaalis miinus-1.

sõrmejärvede laste huvikaitsekeskus

Jooksja Rayshawn Boswell tegi oma teise järjestikuse 100 jardi tormamispäeva, sooritades 120 jardi, sealhulgas 64 jardi esimese veerandi touchdowni. Samuti püüdis ta kaks söötu 32 jardi, sealhulgas 36 jardi ekraanisöödu mängu võidusõidul. Krewson söötis 11-st 28-st 155 jardi ja andis maandumise. LaBella püüdis meeskonna kõrgeimad kolm söötu 16 jardi. Linebacker Bryan Aguilar tegi Statemeni eest 11 tabamust. Kaitsja Blake Hansen lõi teise veerandi vaheltlõike 24 jardi kaugusele.

Saints sai 209 söödujardi tagamängijalt Daniel Lawtherilt, kes saadeti mängu pärast seda, kui algmängija Tyler Grochot sai vigastada, kui ta üritas SLU esimese pallingu mängus neljanda ja viie mänguga esimesele alla lüüa. Lawtheril oli ka meeskonnakõrgune 40 jardi sööst. Laia ääremängija TJ Cornacchia tabas viis söötu 55 jardi jooksul. Laia ääremängija Andrew Murphy tabas neli söötu, mille tulemuseks oli 71 jardi. Linebacker Jacob Dreisbach tegi meeskonna rekordi üheksa tabamust. Kaitsjad Ryan Watson ja Owen O’Brien tegid mõlemad vahelejäämise.

Hobart alustas konarlikult, sest Watson katkestas Krewsoni kolmandas mängus vaheründest. Seejärel eksib Statemen 47 jardi tabamusel oma teisel pallingulöögil. Hobart, kes seisis silmitsi oma kolmanda pallinguga kolme ja ühega, otsustas minna oma 36-st neljanda ja ühega. Hasart tasus end ära, sest Boswell lendas läbi joone puutumatult ja edestas teisejärgulist. lõpptsooni oma liiga liidri 14. touchdowni eest.

Riigimehed suurendasid oma eduseisu teise veerandi keskel Rob DiGregorio 40 jardi tabamusega.

Pärast Grochoti kaotust avasõidul sai Saints neljal järjestikusel pallivaldamisel kolm-välja. Teise veerandi lõpus sai St. Lawrence oma poolaja viimasel sõidul lõpuks mängu esimese kaotusseisu, kuid Hansen valis Lawtheri sõidu lõpetamiseks.

Poolajal juhtis Hobart 10:0, edestas SLU-d 168:12 ja tegi Saintsi jaoks kaheksa esimest kaotust kahele. Boswellil oli 30 minuti pärast 105 jardi, kui sooritati vaid üheksa tung.

Riigimehed nägid teisel poolajal raskusi, nähes 10:0 poolaja eduseisu haihtumist.

Lawther sooritas oma kolm esimest söötu kolmandal veerandajal, sealhulgas 46 jardi pommi Murphyle, et SLU Hobart 5 väljakul seisma panna. Hobarti kaitse hoidis Saintsi lõpustsoonist eemal, sundides külalisi leppima 27 jardi Ianiga. Tee väljakuvärav.