RIT kaotab AIC-i lisaajal 3:2

RIT uustulnuk Carter Wilkie viskas lisaajal võiduvärava ja lisas söödu, mis viis Tigersi pühapäevases Atlandi hokimängus AIC-i 3:2 võiduni.

KUIDAS SEE JUHTUS

RIT avas skoori seisuga 7:35. Teise kursuse kaitsja Dimitri Mikrogiannakis püüdis AIC-tsoonis puhastuskatset hoida ja põrkas söödu parema ääre laudadelt paremasse nurka vanemale ründajale Jake Joffele. Joffe andis söödu teise kursuse ründajale Cody Laskoskyle.

AIC kasutas ebaõnnestunud Tiigri seisu ära ja viigistas seisuga 6:44.

Yellowjackets asus teisel perioodil 2:1 juhtima 1:59 pärast seda, kui Elijiah Barriga tõstis Tigeri võrgu taha litri oma kepi labale ja sikutas selle väravasse üle noorema väravavahi Kolby Matthewsi parema õla.

RIT lõi värava vasakpoolsel tiival, kui teisele perioodile jäi 12:33. Värske ründaja Grady Hobbs võttis lühikese söödu noorem ründaja Andrew Rinaldilt ja lõi värava vasakpoolsest löögist.

Meeskonnad mängisid väravateta kolmanda perioodi, kuid AIC-le vilistati liiga palju mehi jääl 42,6 mängus. RIT alustas lisaaega 4:3 jõumänguga, kus vanem ründaja Jake Hamacher viskas litri punktis vanemkaitsja Dan Willettile. Willett libistas litri tema vasakul äärel asuvale noorem ründaja Caleb Moretzile ja uisutas tagasisöödu pessa, et teha randmelöök väravale. Wilkie suunas litri uuesti vasakusse posti ja otsustas seisuga 3:43.

MÄNGU ​​MÄRKUSED

Matthews peatas 30 viskest 28, et parandada sel hooajal seisu 5:1:2.

RIT tappis kõik viis AIC-i jõumängu, millega ta silmitsi seisis.

Hobbes ja Laskosky lõid väravad ka laupäevases 7:3 tagasilöögis AIC-is

RITi peatreener Wayne Wilson sai Tigeri pingil karjääri 399. võidu, sealhulgas 283 I divisjoni viimase 17 hooaja jooksul. Samuti saavutas ta esimese kuue aasta jooksul, mil ta III divisjoni tasemel RIT-i juhendas, 166 võitu.