Faso värav tõstab #6 William Smithi jalgpalli 2:1 võidule Geneseol

GENESEUS, N.Y.- William Smithi kolledži ründaja värav 72. minutil tõstis kuuendal kohal oleva Heronsi täna õhtul College Stadiumil toimunud konverentsivälises heitluses 1:0 võidule Geneseo üle. William Smith on võiduga nüüd hooajal 3:1:0.

Heronsi kaitse piiras Knightsi võistlusel vaid kolme löögiga. mängis kõik 90 minutit väravas, kui teenis oma hooaja esimese shutouti.

Angel Bennett mängis Geneseo eest väravas kõik 90 minutit (1-3-1). Ta tegi viis tõrjet.

ESIMENE POOL:

• William Smithil oli mängu esimene võimalus neljandal minutil, kuid Bennett peatas katse 18 jardi kasti seest.
  • Kaks minutit hiljem näis Straney William Smithi 1:0 juhtima viivat, kuid tema värav lükati tagasi, kuna ta oli eksinud.
  • Fasol avanes 27. minutil võimalus, mille Bennett ahmis ära.
  • Heronsi kaitseliin , ,  ja hoidis Geneseot 45. minutil löögita.

TEINE POOL:

• 47. minutil peatas Bennett 15 jardi löögi.
  • Hannah Sullivanil oli Geneseo mängu parim võimalus, kuid tema katse 18-jaardi kasti seest läks Kesleri ootavatesse kätesse.
  • ja -l oli 57. minutil võimalusi, kuid Geneseo väravavaht oli taas oma ülesannete kõrgusel.
  • Mängu võiduvärava lõi Faso 72. minutil. Ruppersbergeri arvele anti väravasööt. Ruppersberger kandis palli vasakult äärelt alla ja kasti. Tema ristsööt leidis Faso parema jala, kes andis löögi sukeldunud Bennettist mööda.
  • Lõpuminutitel survestas Knights viigivärava poole, kuid William Smithi kaitse oli oma ülesannete kõrgusel, hoides Geneseo äärtel ja ohtlikest punktialadest eemal.

PÕHISTATISTIKA:

• William Smith lõpetas mängu 13:3 serviga löökide ja 4:1 nurgalöökide eduga.

TREENERI NURK:
'Meil oli mõlemal poolajal mängu jooksul erakordseid mänguhetki,' ütles peatreener. „Söötude ja liikumise kombinatsioon, mis viis Emma õpiku lõpuni, olid samuti õpikud. Geneseo on sportlik meeskond ja on pühendunud sellele, et laskmiseks ruumi ja aega jäetakse väga ihne.