HÜVASTI ÕIGUSEST: Lyoni superstaar lööb viimases mängus 44 punkti, kui C.G. Finney tõrjub Lionsi järelhooajast välja

Pärast oma kooli 19. sektsiooni tiitli püüdmist reede õhtul Blue Cross Arenal pöörasid Lyoni vanem Justice Smith ja tema meeskonnakaaslased oma tähelepanu osariigi tiitlile. Nende esimene takistus oleks jõuproov karmi C.G-ga. Finney meeskond, V jao C1 klassi tšempionid, Newarki keskkoolis esmaspäeva õhtul.

Täpselt täis võimla ees vahetas Lyoni vanem lööke C.G. Finney vanem paistja Keegan Ocorr ja 8. klassi fenomen Markus Robinson. Lõpuks oli see C.G. Finney Falcons ja peatreener Joe Marchand võitsid 92:88 võidu ja lähevad kolmapäeva õhtul Blue Cross Arenal C-klassi mängus vastamisi Cal-Mumiga.

kas rasvapõletajad töötavad ilma treeninguta

Lyons läks vanema David Weaveri kahe esimese veerandi kolme punkti taga 12:5 juhtima, kuid Finney tormas tagasi ja asus pärast esimest perioodi 21:19 juhtima.

Nad suurendasid vaheajapausiks eduseisu 43:39-le, tagapool 17 esimese poolaja punkti Markus Robinsonilt ja Finney vanem Caleb Angerilt, kes mattis 5 kolmepunktiviset.

Finney suurendaks teisel poolajal edu koguni 11-punktiliseks. Lyons vähendas vahe 1 punktile, kuid Finney vastas Ocorri ja Robinsoni ämbritega, et tõsta marginaali tagasi 8-le. Ocorr lõi viimasel veerandajal vabaviskejoonelt 6:8, et kinnitada võitu ja teha lähedale. ühe kõigi aegade suurkujude karjäär, kes kandis kunagi Lyoni vormi.

Justice Smith lõpetas 44 punktiga ja lõpetas oma karjääri vaid 11 punktiga 2000 piirist. David Weaver viskas oma viimases mängus Lõvide eest 4 kolmepunktiviset 18 punkti. Teise kursuse õpilane Horace Betts IV lõpetas 9, juunior Benji Kemp 8 ja vanem Aaron Romero 4 punktiga. Teisel kursusel Justin Smithil oli hooaja madalaim 2 punkti.

Falconsi poolel viskas Keegan Ocorr 36 punkti, 27 teisel poolajal, samal ajal kui 8. klassi õpilane Markus Robinson 29. Caleb Anger viskas 6 kolmepunktiviset 24 punkti, enne kui hilises mängus vea tegi. Ainsad Falconsi skoori tegid Josh Taylor, kelle arvele jäi 2 punkti, ja Xavier Smith, kes tabas ühe vabaviske.

Peatreener Dean Schott II ja tema Lions lõpetavad hooaja V jao C2 klassi tšempionidena üldarvestusega 21-3.