Amerksi avareis 7:3 võiduga Marliese üle

Rochester Americans (2-1-0-0) lõi esimesel perioodil neli väravat ja nägi viis erinevat Amerksi ründajat, kes tabasid mitmepunktilisi jõupingutusi, sealhulgas Michael Merschi (1+2) ja Mark Jankowski (0+) kolm punkti. 3), kui meeskond alustas oma neljamängulist Kanada maanteelööki veenva 7:3 võiduga Toronto Marliese üle laupäeva pärastlõunal Coca-Cola Coliseumis. Võit oli Amerksi teine ​​sama paljude mängude järel ja esimest korda on Rochester pärast hooaega 2019-20 Kanada meeskonnaga vastamisi olnud.

Võit, mis on Rochesteri jaoks esimene Kanadas alates 24. märtsist 2019, parandab klubi rekordit 10-3-1-0 viimases 14 kohtumises Marliese vastu, mis sisaldab peaaegu täiuslikku 5-1-0-0. 2018-19. Viimase 29 mängu jooksul Torontoga peetud vastastikuses seerias on Amerks löönud kaks või enam väravat 23 mänguga, sealhulgas 10 mänguga, kus nad on toonud viis või enam tulemust.

milline on järgmine stiimuli kontroll

Lisaks Merschi ja Jankowski mitmepunktilisele väljasõidule jätkas Jack Quinn oma kuuma algust aastal, lüües avaperioodil kaks väravat, sealhulgas mängu lõpliku võitja. Algaja ründaja on hooaja avanud vähemalt ühe väravaga igas esimeses kolmes mängus, samas juba kahekordistades oma eelmise hooaja kogusummat. Pärast kahe mänguga viie punkti (3+2) kombineerimist lõpetab ta nädalavahetuse kõigi AHL-i uustulnukate väravate (4) ja punktide (6) ees.

Linus Weissbach lõi oma profikarjääri kaks esimest väravat ja JJ Peterka (0+2) lisas abipaari teist õhtut järjest. Ka tema sai nädalavahetusel kirja viie punktiga (1+4) ja on nüüd Quinnist ühe punktiga taga, kuna Amerksil on praegu liigas kaks parimat väravakütt.

Ryan MacInnis ja Brendan Warren lõid öösel skoori oma hooaja esimeste väravatega. Kaitsja Jimmy Schuldt teenis oma esimese punkti Amerkina Quinni esimese perioodi markeril, samas kui Matej Pekarile ja Brandon Davidsonile anti ka võistluse ajal resultatiivset söötu.

Väravavaht Aaron Dell tegi Amerki debüüdi ja teenis oma hooaja esimese võidu, kui peatas 27 tabamust 30st.

Toronto ründaja Brett Seney lõi sel hooajal kolmes mängus teist korda väravapaari, samas kui Kirill Semjonov lõi oma karjääri esimese AHL-i markeri. Algaja väravavaht Erik Källgren (1-2-0) alustas Marliese eest kolmandat korda, kuid Andrew D'Agostini (0:0:0) vahetati välja pärast seda, kui ta oli löönud 13 minuti jooksul neli väravat. D’Agostini tegi oma hooaja debüüdi kergendatult, tehes 18 tõrjet.

Esimesel perioodil lõid kaks klubi kokku kuus väravat, kolm lõid avalöögiks 5:28, enne kui Amerks läks vaheajale 4:1 eduseisu.

põllumeeste almanahh 2021 talveennustus

Quinn pani Rochesteri mängud juba varakult käima, skoorides raamile vaid 83 sekundit, kui ta tabas oma tagasilöögi pärast seda, kui Peterka tsenderdas söödu väravaväljale. Pärast Quinni kolmandat tulemust kampaanias katkestas Warren Kallgreni korvituskatse, enne kui ta oma hooaja esimeseks litriks 3:30 palli võrku lõi.

Toronto lõikas 2:0 kaotusseisu, kui Seney lisas oma esimese öö, kui seda perioodi oli jäänud 14:28, kuid MacInnis ja Quinn lõid vastulöögi, viies Amerksi eduseisu 4:1.

Marlies tegi mängu üheväravaliseks, sest Seney ja Semjonov lõid mõlemad väravaid vastavalt esimese ja keskperioodi teisel poolel, kuid Weissbach taastas Rochesteri eduseisu, kui ta saavutas oma esimese profina seisu 18:19. teine ​​stroof.

Märgil viis Jankowski litri Marliese tsooni ning jääle kukkudes kühveldas Weissbach selle üles ja valis oma esimese profivärava väravaks parema ülanurga.

Rochester ei andnud järele viimasel mänguperioodil, hoolimata 5:3 eduseisust, kui Mersch ja Weissbach lõpetasid skoori, et avada esimeses mängus neljamänguline Kanada maanteehoos.

MÄNGU ​​TÄHTSINGIMUSED:

kas see on 4. stiimuli kontroll

Amerks jätkab kolmapäeval, 27. oktoobril CAA Arenal kohtumist Belleville Senatorsiga. Kell 19.00 matchup on esimene kahe klubi vaheline võistlus pärast seda, kui Rochester lõpetas 6. ja 7. märtsil 2020 kahemängulise pühkimise. Kogu tegevust kantakse otseülekandes The Sports Leader 95.7 FM/950 AM ESPN Rochester ja AHLTV.