Yankees alistas lõpuks Red Soxi vihmaga lühenenud kuue inningu mängus

Gary Sánchez ja Gleyber Torres tabasid vihmapiiskade vahelt üksteise vastu kodumehi, et tuua juhtima Gerrit Cole'i ​​teravat esitust, kui Yankees alistas esimest korda sel hooajal Red Soxi, tähistades märjal ja metsikul laupäeval 3:1 võitu. öö Yankee staadionil.

Sánchez ja Torres lükkasid oma järjestikused löögid Bostoni kergendaja Hirokazu Sawamura kuuendal vahetusel. Sánchez puhastas vaevu parempoolse välja seina vooderdisel, mis tabas aia ülaosas seisvat fänni, kutsudes esile häirete ülevaatuse, ja seejärel tabas Torres esimest korda pärast 4. juunit 29 mängu kestnud kodutu põua, et vallutada baasid.

Mäng peatati pärast kuuendat vooru. Yankees parandas Bostoni vastu seisu 1:7, edestades oma rivaale, kui nad mängisid pärast 50-minutilist viivitust veeuputuses. Kuuendal vahetusel tõmbas ka Red Soxi mänedžer Alex Cora korraks oma meeskonna väljakult välja, kuna vasakkaitsja Alex Verdugo sai löögi tribüünilt visatud pesapalli.

Ülemisel poolajal tegi Cole kahe kõnni ja siselöögi ümber, et kinnitada alused koormatud, lüües Christian Vázquezi tuliselt vaidlusi tekitanud checked-swingil, mis ajendas Bostoni pingil kaks väljaviskamist: tabaja Kevin Plawecki ja pingitreener Will Venable.

Esmakordselt pärast Astrose 129 väljaku pikkust mängukatkestust küngasse naastes avas Cole oma teise poolaja 11 tabamusega. Christian Arroyo teise vooru singel tekitas ainsa Bostoni jooksu Cole'ist, kes lõi kuue vooru peale viis tabamust.

Nathan Eovaldi hoidis Yankees viienda vooruni tabamatuna. Greg Allen lõi New Yorgi esimese tabamuse kahekordse duubliga, seejärel viigistas DJ LeMahieu singlit vasakule väljale.