Yale edestas Cornell Ivy lakrossi poolfinaali

Cornelli uusväravavaht Chayse Ierlan tegi karjääri tipptasemel 17 tõrjet ja noorem rünnak Jeff Teat lõi viis väravat, saavutades Steve Mocki '13 parima tulemuse Ivy League'i turniiri Big Redi mängija poolt, kuid sellest ei piisanud. Yale'i meeste lakrossimeeskond domineeris teise poolfinaali keskmist osa ja võitis täna õhtul New Yorgis Wieni staadionil 15:10.

Teat lõi Suure Punase võistluse kolm esimest väravat, kusjuures tema päeva esimene tabamus sündis veidi alla nelja minuti pärast, vähendades Yale'i varajase eduseisu 2:1. See esimene värav oli järjekordne verstapost niigi muljetavaldavas karjääris, kuna see oli tema karjääri 100. värav, mis teeb temast alles seitsmenda mängija Ivy League'i ajaloos ja kolmandaks Cornelli väravas, kes on karjääri jooksul registreerinud 100 väravat ja 100 resultatiivset söötu. Ta on alles 11. mängija Big Redi ajaloos, kes on karjääri jooksul 100 väravat löönud, ja alles neljas, kes seda juuniorina teinud. See värav võimaldas tal liituda Mike Frenchiga ainsa mängijana Cornelli ajaloos, kes on oma karjääri jooksul kolm korda hooaja jooksul löönud 30 väravat ja 30 resultatiivset söötu.

Suur Punane püsis võistluse alguses löögikaugusel, kui Teat tegi varajase kübaratriki, et teise veerandi seisul 10:22 viigistada 5:3, kuid Matt Brandau järjestikused väravad avasid 7:1 buldogi. jooks, mis lõppes Teati väravaga.

Loe rohkem: CornellBigRed.com