W-FL reede: Wayne'i poisid võidab Genfi üle järjestikuse viienda; East Rochesteri tüdrukud kaotavad pärast kuuma algust järjest neljandal kohal

Reede õhtul peeti seitse Wayne-Finger Lakesi mängu poiste ja kümme tüdrukute mängu.

Poiste poolel võõrustas Wayne Eagles Geneva Panthersi ja see mäng täitis reklaami. Eagles juhtis iga veerandi järel, kuid Panthers jäi nelja minutiga maha vaid ühe punktiga. Wayne aga tõmbas end hiljaks ja alistas Genfi seitsme punktiga. Eagles parandab pärast viiendat järjestikust võitu seisule 11:1 ja Panthers langeb seisule 9:3.

Tüdrukute poolel kaotas East Rochester Bombers viienda mängu järjest pärast seda, kui kaotas Gananda Panthersile lisaajal nelja punktiga. Bombers alustas hooaega 9:1, kuid on nüüd pärast kaotust seisul 9:5. Panthers parandab seisu 6-8.

Tutvuge kõigi mängude tulemustega allpool ja laupäevaste mängude nimekirjaga…