Taijuan Walker puruneb, Mets pühib Red Soxi käest

kuidas ma saan teada, kus keegi töötab

Enne Metsa viimast kaotust, 12:5 kaotust Red Soxi vastu, mis kaotas järjekordse mängu nende väljalangemisnumbrist, küsiti lühipeataja Francisco Lindorilt, kui palju peaks ta enda kanda võtma meeskonna teise poolaja lahtiharutamise eest. Ta peatus hetkeks, et küsimust kaaluda, ja vastas siis.

Panin endale palju peale, ütles Lindor lõpuks. Jah, ma panin endale palju peale.

Lindor pole kaugeltki ainus põhjus, miks 90 järjestikust päeva esikohal veetnud Metsa meeskond ootab nüüd juba sel nädalavahetusel hooajajärgsest konkurentsist väljalangemist. Kolmapäevane mäng rõhutas seda fakti õhtul, mil alustaja Taijuan Walker tõstis oma teise poolaja ERA 7,74 peale, samal ajal kui mets tegi mitmeid vigu ja muid vigu. Kuid Lindor mõistab oma süüd osaliselt tema enda pettumust valmistava statistika tõttu ja osaliselt tema 341 miljoni dollari suuruse lepinguga seotud ootuste tõttu.

Tundsin, et meil on sel aastal tulemas väga hea meeskond, ütles Lindor. Oleme kokku kukkunud ja ma pole eriti esinenud. Ma tean, et kui oleksin natukenegi paremini mänginud, oleksime võitnud veel vähemalt viis kuni seitse mängu, mis [tähendab] võitleksime praegu esikoha pärast.

Praegusel hetkel on metslased 10 mänguga seisuga 73:79, mis tähendab, et nad peavad võitma neist vähemalt kaheksa, et vältida neljandat kaotushooaega viimase viie aasta jooksul. Matemaatiliselt võib Mets välja langeda juba laupäeval. Kui seda sel nädalavahetusel ei juhtu, toimub see tõenäoliselt järgmisel nädalal Citi Fieldis, mis muudab New Yorgi kolm viimast mängu Braves'i vastu edetabelis mõttetuks.