Syracuse Mets alistas teist õhtut järjest Rochester Red Wingsi 2:1

Teises madalaskoorilises mängus Thruway Cupi rivaalide vahel saavutas Syracuse Mets võidu 2:1 võiduga Rochester Red Wingsi üle laupäeva õhtul Frontier Fieldis. Pärast laupäeval Metsaga väikeliigalepingu sõlmimist alustas mängu Zack Godley, kes tegi Syracuse debüüdi. Veteran paremäär viskas kolm ja üks kolmandik pallingut, võimaldades ühe löögi ühe tabamuse kohta käies viis ja lüüa välja neli.

Syracuse (29-52) tõi mängu esimese jooksu kolmanda vahetuse alguses. Kuna baasis polnud kedagi, lõi Wilfredo Tovar kahekordse singli. Patrick Mazeika järgnes duubel parema väljaku nurka, mis viis Tovari esimesest baasist värava, viies metslased 1:0 juhtima.

Kolmandiku lõpus vastas Rochester (32-46). Jecksson Flores ja Sterling Sharpe juhtisid jalutuskäikudega raamist välja. Pärast Ali Castillo löömist kõndis Godley Keibert Ruizi, et alused ühe väljaga laadida. Jake Noll järgnes ohverdades Florese väravasse ja viigistas mängu 1:1.

miks videoid kroomiga ei esitata?

Neljanda tipus tabas Godley singlit, püüdes alustada järjekordset kahevõistlusega rallit. Seejärel aeti Mark Payton jalga ja Travis Blankenhorn jõudis esimese baaside laadimise alusepanija Derek Dietrichi veale. Tovar hüppas aga välja kolmandaks.

Kuuenda tipus juhtis Chance Sisco vahetuse singliga ning Orlando Calixte järgnes kõnniga, et asetada jooksjad esimeseks ja teiseks. Seejärel lendas Akeem Bostick paremale väljale, võimaldades Siscol end märgistada ja kolmandaks liikuda. Kui jooksjad olid kurvides ja üks väljas, lõi Mark Payton ohvrikärbse, skooris Sisco ja viis Syracuse 2:1 juhtima.

Akeem Bostick astus hoovist välja Syracuse poole, sooritades kolm ja kaks kolmandikku löögita ja väljalülitatud inningutest, võimaldades vaid ühe jalutuskäigu, lüües kaks lööki.

Syracuse kergendaja Tom Hackimer lõi metslaste eest kaheksanda ja tegi väravateta pallingu, mis on tema metslaste karjääri alustamiseks kolmas järjestikune väravateta raamistik.

Kuna Syracuse juhib endiselt 2:1 ja lõpetas üheksandaga, tuli Bradley Roney pallingust välja ja andis oma hooaja neljandaks tõrjeks 1:2:3 vahetuse.

ameerika ahnus youtube täis episoodid

Mets ja Red Wings naasevad Frontier Fieldi pühapäeva pärastlõunal sarja finaaliks. Paremäär Jesús Reyes alustab Syracuse eest Rochesteri vasakukäelise Ben Braymeri vastu. Esimene väljak on määratud kell 13.05.