RIT langeb Canisiusele 4:1

RIT juuniorründaja Elijah Gonsalves lõi kolmandal perioodil jõumänguvärava, kuid Canisius võitis laupäeva õhtul Atlantic Hockey mängus 4:1.

keto kaalulangus hai tank

Meeskonna statistika

KUIDAS SEE JUHTUS

Canisius lõi napilt värava, et murda teiseks perioodiks 12:25 väravateta viigiseisu.

Golden Griffins alustas kolmeväravalise kolmanda perioodi võidumängu seisuga 9:36 ja lõi hiljem tasavägise värava 1:26.

Canisius asus 1:49 mänguseisuga 4:0 juhtima, enne kui Gonsalves katkestas 22,5 sekundit.

MÄNGU ​​MÄRKUSED

Gonsalves lõi oma teise järjestikuse mängu jõumänguväravaga pärast seda, kui ta sai reedeõhtuses 5:2 tagasilöögis võõrustaja Golden Griffinsiga ka väravasöödu.

Pärast seda, kui RIT on oma esimeses kaheksas mängus löönud vaid ühe jõumänguvärava, on RIT viimase nelja mänguga löönud vähemalt ühe, sealhulgas reedeõhtuses mängus kaks.

RIT noorem väravavaht Kolby Matthews sai kirja 29 tõrjet, kuna Canisius alistas RITi 33:29.