PAL-MACi HOOAEG LÕPPEB: Red Raidersi meistrivõistluste tüdrukute jalgpallimeeskond kaotab piirkondlikes mängudes

Pal-Maci tüdrukute jalgpallihooaeg sai laupäeva õhtul lõpu. Red Raiders, kes oli turniiri piirkondlikus voorus vastamisi VI sektsiooni Lewiston Porteriga, ei suutnud Lanceri rünnaku tekitatud varajasest kaotusseisust tagasi lüüa.

Lewiston Porter hüppas esimesel poolajal kiiresti välja, lüües esimese 10 mänguminuti jooksul kaks väravat. Pal-Maci mängija Molly Seither suutis varsti pärast nurgalöögist Red Raidersi lauale tuua, vähendades Lanceri eduseisu pooleks.

Lewiston Porter suutis esimesel poolajal lüüa veel ühe värava, mis viis poolaja seisuni 3:1. Lancers lõi veel ühe värava, tehes seisuks 4:1, kuid Maya Ikewood vastas kohe Pal-Maci eest ja vähendas eduseisu 4:2-le. Sellest aga Red Raidersile ei piisanud ja Lewiston Porter suutis kella keerates viimase värava lüüa ning lõppseisuks kujunes 5:2 Lancersi kasuks.

Pal-Mac lõpetab hooaja üldrekordiga 18-3-0 ja Finger Lakesi idaosa rekordiga 7-0-0. See oli Red Raidersi jaoks fantastiline hooaeg, mis taastus pärast 2020. aasta hooaja pettumust valmistavat lõppu ja saavutas 2021. aastal lõigud au. 2022. aasta näib olevat sama paljutõotav, sest Pal-Maci naasvat nimekirja juhivad juhtivad skooritegijad Maya Ikewood ja Emma Robinson. .