MARAUDERID VÕIDA: Williamson toob koju poiste klassi C1 jalgpalli tiitli

Niiske ja jahe ilm saavutas täna pärastlõunal Boys C1 Section V meistrivõistluste mängu ning Williamson Marauders lootis, et nad suudavad kuumust üleval hoida järjekordse sektsioonikroonu otsimisel. Pärast ebaõnnestumist 2020. aastal finaali jõudmist ja 2019. aastal napilt allajäämist tuli Marauders päevale ühe eesmärgiga.

Kui võistluse esimesed 10 minutit jäid tablool vaikseks, siis Williamsoni John Niles purustas punktimulli 13-tollise märgi juures. 15 minutit hiljem avapoolajal lõi Rhett Storms sööduga Troy Ingram ja lõi 28. minutil teise Marauderi värava.

Seejärel vaikis skoori peaaegu 40 minutiks mänguajaks, kui Geneseo üritas tagasitulekut teha. John Niles lõi oma teise värava teise poolaja 22-ndal minutil, mis on potentsiaalne kindlustusvärav. Tyrone Walker abistas Nilesi mõlemas väravas.

janet jackson kohtuge ja tervitage

Geneseo suutis skoori lüüa Ethan Bennetti 28-tollisel märgil, kuid Williamsoni edumaa oleks liiga palju tagasipöördumiseks. Aeg lõppes ja Williamson võitis klassi C1 tiitli 3:1.

See tiitel on Williamsonile esimene pärast 2013. aastat, mis lõppes 2011. aastast alates kolme tiitliturbaga. Nüüd läheb Williamson teisipäeval C-klassi osariigi kvalifikatsioonivoorus Kendalli ja Keshequa võitjaga vastamisi. kindlaks määratud.