Lyons langeb metsikus C-klassi osariigi mängus Caledonia-Mumfordile

Lyons Lionsi hooaeg lõppes kolmapäeva õhtul, kui nad kaotasid C-klassi osariigi mängus Newarki keskkoolis Caledonia-Mumford Raidersile lisaajal 78:73.

Caledonia-Mumford alustas kuumalt ja juhtis esimese veerandi lõpuks 20:14. Kuid Lions vastas kiiresti ja asus teisel veerandajal vaid mõne minuti pärast juhtima. Poolajapausiks oli mäng viigis 32-le. Raiders alistas kolmandal veerandajal Lõvid 20:15. Ent Lyons hoidis Caledonia-Mumfordi neljandal veerandajal kõigest 13 punkti kaugusel ja Justin Smith saatis pärast surinat tagasilööki mängu lisaajale. Lõvid pöörasid lisaajal palli üliolulistes kohtades ümber ja Raiders pidas seda võitu peamiselt Lyoni sõbraliku publiku ees.

Vin Molisani viskas Raidersi kasuks 29 punkti. Kyle Wade saavutas 19. Joe Laursen sai kirja 13.

Justin Smith viskas oma 24 punktist 20 Lyoni teisel poolajal. See oli tema esimene mäng pärast jaanuari algust. Horace Betts lisas 15 ja uustulnuk J.C. Walker lõpetas 12-ga.

Caledonia-Mumford võtab laupäeval Far West Regionalsis Buffalo osariigis vastu VI sektsiooni meistri Middle Early College'i. See on Raidersi esimene piirkondlik esinemine pärast 1979. aastat. (VÄRSKENDUS: NYSPHSAA on oma talvised meistrivõistlused määramata ajaks edasi lükanud)