Ithaca tõi MetLife'i staadionil võiduga koju kolmanda järjestikuse Cortaca Jugi

Ithaca College'i jalgpallimeeskond alistas 16. novembril New Jerseys East Rutherfordis MetLife'i staadionil peetud 61. Cortaca Jug mängus SUNY Cortlandi 32:20. Mäng purustas 45 161 inimesega III divisjoni jalgpallimängu külastatavuse rekordi. See on Bombersi kolmas Cortaca Jugi võit järjest.

East Rutherfordis oli päikesepaisteline ja pilvitu päev, kuid temperatuur oli 41 kraadi külma. MetLife'i staadion oli täis igas vanuses fänne, kes kandsid Bomber blue gear või Red Dragon punane. Jumbotronid näitasid kaadreid mõlemast meeskonnast, mille õpilased on viimastel kuudel filminud, valmistudes ajaloo suurimaks III divisjoni jalgpallimänguks.

Esimesel poolajal hoidsid Pommitajad kontrolli, valdades palli 21:33 võimalikust 30-minutilisest poolajast. Nad lõid 80 jardi löögiga värava juba mängu esimesel pallivaldamisel. Vanem tagamängija Joe Germinerio sööstis 1 jardi tabamust ja uustulnuk Nick Bahamonde lõi lisapunkti, viies Bombrersi 7:0 juhtima, kui esimese veerandi lõpuni oli jäänud veidi alla üheksa minuti.

Cortland suutis esimesel sõidul kaks esimest langust kindlustada, kuid vanem tagamängija Brett Segala tabas snapi ja Bombersi vanem kaitsemängija John Hadac 40 jardi joonel tabas selle. South Hilli meeskonda kimbutasid pärast paranemist aga karistused ja ta tõrjuti 49 jardi jooneni. Pärast seda, kui Germinerio sooritas 11 jardi sööstu 3. ja 27. väraval, sooritas uustulnuk Nick Bahamonde 48 jardi väravakatse neljandal väraval, kuid tabas esimest korda hooaja jooksul löögi, kui löök läks paremalt mööda.