Hobart välistab Rochesteri, et säilitada Centennial Cup

Jooksevkaitsja Tim Denham Jr lõi kolm teise veerandi touchdowni ja kaitse mängis hooaja teistkordselt välja, kuna Hobarti kolledži jalgpallimeeskond võitis täna pärastlõunal Rochesteri ülikooli 31:0 võiduga The Centennial Cup. Centennial Cup avati 2007. aastal, et tunnustada 100. mängu Rochester-Hobarti vastasseisus. Nüüdseks on meeskonnad mänginud 113 korda. Hobart on võitnud 58 korda, Rochesteril 48 võitu ja viigiseid on olnud seitse. Karikale mängitakse 14. korda.

Kasti skoor

Denham lõpetas 159 jardiga, tormades 14 pealeviskega. Ta tegi skoori 13 jardi, 6 jardi ja 12 jardi jooksus – kõik umbes 12-minutilise vahega. Ta tõstis oma hooaja kokkuvõttes 1078 jardile, tehes temast esimese riigimehe, kes on alates 2013. aastast läbinud hooaja jooksul üle 1000 jardi.

Hobart (8-2, 4-2) lõpetas teise veerandi 86-jardi vaheltlõigetega TD eest. Neljandal veerandajal lõi Tobias Wefering 43 jardi värava, et skoori lõpetada.

Rayshawn Boswell tormas 119 jardi 15 tõuga. Hobart sööstis 304 jardi võrku ja söötis veel 12 jardi.

Linebackerid Emmett Forde ja Bryan Aguilar jagasid kaheksa tabamusega meeskonna kõrgeid autasusid. Forde sai ka oma hooaja esinumbri kuuenda koti.

Rochesteri mängija Daniel Papantonis tormas 22 kande pealt 151 jardi võrku. Ryan Rose tabas 11 viskest 29-st. Teda vallandati kaks korda ja ta katkestati korra – Cal Sullivani TD teise veerandi lõpetas.

Hobart tegi Rochesteri kolmel esimesel pallivaldamisel neljanda positsiooni. Pärast teist peatust marssisid riigimehed kuue mänguga 51 jardi ja Denham lõi skoori 13-st. Papantonisel oli Rochesteri järgmisel sõidul 52 jardi vahet. James Mahoney lükkas ta 6. väravast välja. 'Jackets jõudis 1-ni, kuid Jared Leake katkestas Ryan Pasqualile mõeldud lõpptsoonis neljanda söödu ja külalised võtsid mängu enda 1-l.

Denham ja Boswell katkestasid pikad jooksud (Denham 29 jardi, Boswell 25) ning Statemeni abistas isikliku vea penalti Rochesteri vastu pärast Boswelli 13 jardi tabamust. Denham lõi kuuest värava ja tegi seisuks 14:0. Jooksumäng tõi järgmisel Hobarti pallingu 57 jardi ja Denham lõi värava 12-st.

Rose viis Yellowjacketsi oma 34-lt alla Hobarti 10-le. Tema kolmanda paremalt äärelt söödu 10-lt valis Sullivan, kes kiirendas poolaja sarve kõlades jälitajatest eemale, et lüüa värava.

NCAA playoffi väljak avalikustatakse pühapäeva õhtul. ECAC Bowli pakkumised tehakse teatavaks esmaspäeva keskpäeval.