Hobart Lacrosse alistas Bryanti 11:10

Hobarti kolledži teise kursuse väravakütt Kevin Holtby tegi karjääri tipptasemel 23 tõrjet, viies Statemeni täna kirdekonverentsi meeste lakrossi 11:10 võiduni Bryanti ülikooli üle. Hobart paranes üldarvestuses 3:1-le ja NEC-is 3:1-le, samal ajal kui Bulldogi neljamänguline võiduseeria lõppes, langedes seisule 5:2, 3:1.

Holtby tõusis neljandal veerandajal püsti, tehes 10 tõrjet, sealhulgas kaks viimasel minutil, kui Hobart lõi paar penaltit, et säilitada üheväravaline edu. Tema 23 vahepeatust on kõige rohkem riigimehe poolt pärast seda, kui Max Silberlicht ’10 registreeris 23. märtsil 2010 Syracuse vastu 23 tõrjet.

New Yorgi osariigi loteriistrateegiad

Vanemründaja Tommy Mott, kes teenis Bryanti vastu kahes mängus karjääri jooksul neli punkti, tõi kolme värava ja resultatiivse sööduga mängu tipptasemel neli punkti. Vanemründaja Ryan Archer ja noorem poolkaitsja Bradley Simas lõid kumbki kaks väravat. Teise kursuse poolkaitsja Adam Shea kogus meeskonnalt kuus maapalli.

töötuse määr New Yorgis 2021

Bryant, kes oli selle nädala USA Lacrosse'i Top 20 edetabelis 19. kohal ja sai hääli nii treenerite kui ka meediaküsitlustel, sai Trevor Weingartenilt kübaratriki. Esimese aasta ründemees Logan McGovern sai kirja ka kolmepunktilise päeva kahe värava ja resultatiivse sööduga. Nathan Laliberte andis Bryantile 15:9 eduseisu ja kogus 11 maapalli. Teise kursuse õpilane Luke Carracciolo tabas 14 tõrjet.

Pärast esimese veerandi mängimist 3:3 viigini alistasid Bulldogs Statemeni teises raamis 4:1 ja juhtis poolajaks 7:4. Bryant viis mängu juhtima ja kahekordistas kolm minutit hiljem oma eduseisu. Teise kursuse ründaja Troy Barthelme lõi Bulldogi hoo pidurdamiseks oma selle aasta esimese värava, kuid Weingarten lõi vastastikku väravaid, andes kodumeeskonnale vaheajale kolmeväravalise edumaa.