Syracuse domineerib NC osariigis ACC turniiri avamängus, 89:68 (täielik kajastus)

Syracuse nägi kindlasti välja nagu NCAA turniirimeeskond, kuna sai kolmapäeval ACC turniiri teises ringis hõlpsalt hakkama North Carolina State Wolfpackiga ja võitis 89:68.

Syracuse astus ACC turniirile teadmisega, et peab võitma vähemalt ühe; ja võib-olla rohkem mänge, et teenida NCAA suure pakkumise eest.

NCAA turniiri mull on sel aastal nii pilvine, et on raske teada, kas Syracuse lõi oma turniiripileti või hoidis lihtsalt lootusi pääseda.

Forexi kauplemisettevõtted USA-s

Mõlemal juhul oli see tohutu võit Orange'i jaoks, kes on nüüd alistanud järjest North Carolina, Clemsoni ja NC State'i oma esimese kolmemängulise võiduseeria pärast jõule.

Võit parandas Syracuse rekordi üldarvestuses 16:8. Apelsin läks ACC-s tulemusega 9:7.

North Carolina State (13-10, 9-8) oli hooaja lõpetuseks võitnud viis mängu järjest.

Syracuse pääseb neljapäeval ACC turniiri veerandfinaalis mängima 1. asetusega Virginiaga. Mäng algab keskpäeval.

Buddy Boeheim, kes ei kuulunud ACC esimeses, teises ega kolmandas kogu konverentsi meeskonnas, mängis nagu kogu konverentsi mängija, visates 27 punkti, sealhulgas 20 esimesel poolajal. Boeheim realiseeris 16 löögikatsest 10, sealhulgas tabas 6-12 tabamust kolmepunktiviskeid.

MÄNGU ​​KOKKUVÕTE LINGID:

MÄNGU ​​TÄHTSINGIMUSED:

JIM BOEHEIMI MÄNGUJÄRELNE PRESSIKONVERENTS:

POOL:

MÄNGU ​​EELVAADE:

Syracuse alustab hooajajärgset mängu kolmapäeval, 10. märtsil, kui kohtutakse ACC turniiri teises ringis NC State'iga. Greensboro Coliseumi vihje on määratud kell 12:00.

'Cuse lõpetas tavahooaja kõrgel noodil pärast Põhja-Carolina ja Clemsoni alistamist eelmisel nädalal Carrier Dome'is. Buddy Boeheim andis Tar Heelsi 72:70 võidumängus apelsinile 26 punkti ja mattis kuus kolmepunktiviset, Alan Griffin aga 22-punktilise ja 10 lauapalliga kaksikduubli teel 64:54 võiduni Tigersi vastu. .

NC State pani konverentsimängu lõpetamiseks kokku kõrvetava venituse. Wolfpack on võitnud kõik oma viimasest viiest võistlusest, sealhulgas 68:61 võidu ACC tavahooaja meistril Virginias 24. veebruaril. Venitus parandas meeskonna rekordi üldarvestuses 13:9 ja konverentsi vastaste vastu 9:8.

Apelsinil on kõigi aegade seerias Wolfpacki vastu 9:6 edu. Pooled on sel hooajal kohtunud kaks korda, mõlemas võistluses on ülekaalus Syracuse. 31. jaanuaril saavutas Orange poolaja üheksapunktilisest kaotusseisust 76:73 võidu. Üheksa päeva hiljem, 9. veebruaril võitis Cuse 77:68 Alan Griffini 22 punkti taga.