Dungey jookseb, söödab Orange'i ja võidab 41:17 Central Michigani üle (täielik kajastus)

Eric Dungey söötis kaks skoori ja jooksis kolmandaks ning juhtis laupäeval Carrier Dome'is Syracuse (2:1) Central Michigani (2:1) 41:17.

Dungey saavutas 19/35 279 jardi ja söötudes Dontae Stricklandile (18 jardi) ja Ravian Pierce'ile (6 jardi). Samuti jooksis ta 11 korda 105 jardi, sealhulgas ühe jardi punktijooksu.

Sürakuusal oli aegade kolmas veerand. Pärast riietusruumist 24:17 eduseisust väljumist plahvatas oranž 333 jardi rünnakut ja 17 punkti. Samal ajal piiras Syracuse kaitseüksus Kesk-Michigani 60 jardi ja punktideta 15 mänguminuti jooksul.

Dungey lõpetas 90-jardi sõidu ühe jardi jooksuga perioodi alguseks ja tegi koostööd tihke otsa Ravian Pierce'iga kuue jardi sööduga, viies Orange'i eduseisu 38:17-le.

Cole Murphy panustas oma mängu teise väljakuvärava 25 meetri kaugusele, viies Syracuse neljandale perioodile 41:17 juhtima. Loe rohkem