Crunch kukkumine karudele tulistamises, 5:4

Syracuse Crunch lõi kolmandal perioodil kaks korda värava, et sundida lisaajale, kuid lõpuks langes täna õhtul Upstate'i meditsiiniülikooli areenil toimunud löömingus Hershey Bearsile 5:4.

Remi Elie, Andrej Sustr ja Charles Hudon saavutasid kõik mitmepunktilised jõupingutused, kui meeskond saavutas hooajal seisu 5-5-1-1 ja neljamängulise hooaja seerias Bearsi vastu 1-0-0-1.

Väravavaht Amir Miftahhov peatas Crunchi väravas 31/35 viske. Pheonix Copley lükkas karude jaoks kõrvale 34/38 ja 2/3 tulistamiskatsed torude vahel. Syracuse oli jõumängus 1:5 ja penaltis 2:3.

Bears avas skoori kõigest 43 sekundit pärast mängu. Joe Snively sundis palli palli mängima ja pani Beck Malenstyni värava lööma, kui ta paremalt äärelt sisse uisutas. Crunch viigistas seisu kiiresti 32 sekundit hiljem, kui Gabriel Dumont andis Sean Dayle vasakpoolse löögi.

Hershey saavutas jõumängu ajal oma eduseisu taas 11:25. Bobby Nardella löök vasakust ringist peatati, kuid Snively leidis tagasilöögi ja pühkis selle sisse. Seejärel vastas Syracuse 15. minutil ja viigistas mängu teist korda. Copley peatas Hudoni lühikese läbimurde, kuid litter jäi kaaresse, et Elie saaks üle väravajoone pista.

Bears lõi kaks väravat vaid kaheksa sekundilise vahega, et saavutada teisel perioodil 4:2 eduseisu. Kell 8:23 tegi Snively oma teise öö, suunates Garrett Piloni punktilöögi ümber tsooni. Sekundid hiljem tsenderdas Drake Rymsha litri paremalt äärelt, et Ryan Dmowski lõi sisse, kui ta pesa maha lõikas.

Syracuse lõi kolmandal perioodil kaks korda värava, et kaheväravalisest kaotusseisust tagasi tõusta ja lisaajale sundida. Vaid 23 sekundit pärast kolmandat perioodi oli Elie puuri ees, et kühveldada oma teisel ööl pärast seda, kui Dumont kallutas Sustri parempoolse löögi maha. Seisul 12:29 lõi Sustr omavärava ja viigistas seisu meheedelisel. Tagasilöök tuli sinise laineri pesast tagasi, et see löögiga koju saata.

Pärast skoorideta lisaajaraami läks mäng löökmänguni. Gage Goncalves ja Mike Sgarbossa skoorisid mõlemad esimeses voorus. Hudon blokeeriti tema teisel ringil, kuid Snively lõi karu värava. Hershey kindlustas võidu, kui Copley tegi kolmandas ringis Otto Somppi peatuse.