Cornell lõpetas põhihooaja kaotusega Columbiale

Columbia tõusis esimese poolaja kaotusseisust 13:0, sundides sooritama viis pallikaotust ja hoidma Cornelli vastu hilja, et võita laupäeva pärastlõunal Schoellkopf Fieldis mõlema meeskonna hooaja lõpumängus 34:26. Big Red lõpetab 2021. aasta hooaja tulemusega 2:8 (1:6 Ivy), Lõvid aga 7:3 (4:3 Ivy).

Kasti skoor

Cornell edestas Lionsit 431:257 ja hoidis palli rünnakul üle 36 minuti, kuid pallikaotused kaotasid Cornelli võimalused säilitada Empire State Bowl. Big Redi kolm tagamängijat tegid kokku viis vaheltlõiget, mis on üks Columbia ühe mängu kaitserekordist. Cornelli kaitse oli mänguline, lubades vaid 4,3 jardi mängu kohta ja võimaldades külalistel lüüa 10/24-st armetu söödumängu ühe vaheltlõigega, kuid kolm Lionsi tabamust kattis vähem kui 46 jardi.

Jake Stebbins registreeris 95 tabamust, lõpetades aasta 95 tabamusega, samal ajal kui vanemkapten Lance Blass tegi viis peatust, sealhulgas ühe kaotuse eest, ja katkestas söödu. Isaiah Hogan tegid kuus tabamust ning Kenan Clarke ja Logan Thut neli tabamust. kumbki oma viimastes mängudes Cornelli vormis. Rünnakul sai Devon Breweri karjääri tipptasemel 87 söötjardi ja maandumise, et juhtida Big Redi rünnakut, samas kui Alex Kuzy viskas kaheksa söötu 102 jardi. Curtis Raymond III sai neljanda veerandi touchdowni ja Thomas Glover sai 49 jardi jooksul neli püüdmist, et lõpetada hooaeg 767 jardiga. Kolmik Richie Kenney, Ben Mays ja Jameson Wang sooritas 26 söötu 42-st 273 jardi ja aa touchdowni Maysilt, kuid neil oli ka viis valikut.

Vanem Scott Leesil oli erimeeskondades suur päev, saavutades ühe mängu kooli rekordi nelja väravaga, lisades paar PAT-i, sooritades kuuest avalöögist neli läbi lõpptsooni (üks oli küljepealtöök) ja saavutas keskmise. 34,3 jardi kolmel löögil.

Dante Miller ja Gabriel Hollingsworth tegid mõlemad touchdowni ning Joe Green viskas paar skoori, ühe Wills Meyerile ja teise Bryson Cantyle. Alex Felkins lõi kaks väravat ning nii Ryan Rhoden kui ka Scott Valentas said mõlemal üheksa tabamust. Will Allen lõi Lionsi eest kaks vaheltlõiget, Ben Mathiasmeier, Jordan Colbert ja Cameron Brown aga mõlemad ühe.

Cornell avab 2022. aasta kampaania, kui ta külastab VMI-d laupäeval, 17. septembril Lexingtonis, Va.