Cornell saavutas 3. järjestikuse Cleary Cupi 5:0 võiduga St. Lawrence'i üle

Teise kursuse ründaja Max Andreev ja teise kursuse kaitsja Joe Leahy said mõlemad värava ja andsid kaks resultatiivset söötu ning Cornelli meeste hokimeeskond lõi reede õhtul Lynah Rinkis St. Lawrence'i 5:0. Koos Clarksoni viigiga Colgate'is saavutavad tulemused Cornelli Cleary Cupi kolmandat aastat järjest – esimest korda programmi ajaloos.

Cornelli mehed

Noorem väravavaht Matthew Galajda tegi oma kolmandal järjestikusel löögil 19 tõrjet, viigistades Ben Scrivens ’10-ga programmi kõigi aegade eduseisu 19 tabamusega kolledži karjääri jooksul. Ta on löönud 197 minutit ja 21 sekundit, ilma et ta oleks löönud väravat, mis on kuues pikim väljalülituste seeria programmi ajaloos.

Võitnud Cleary karika, mis antakse ECAC Hockey tavahooajal parimale meeskonnale, on Cornell (22-2-4, 17-2-2) teeninud ECAC Hockey Championshipi play-offide üldarvestuses esikoha. Big Red peab esimeses voorus hüvasti jätma, seejärel võõrustab 13.–15. märtsil Lynah Rinkis parima kolmest veerandfinaalseerias kõige madalamat allesjäänud mängijat.