TEMISTID: Pal-Maci tüdrukud võitsid vihmamärga B1 klassi V sektsiooni tiitli

Kuna reede õhtul oli Finger Lakes Community College'is kesksel kohal vihm, püüdis Pal-Mac Red Raiders Hornelli Red Raidersilt võidu võtta. Mängus, mis tundus, nagu oleks saatus matši määranud, võidab Pal-Mac vihmast üle ja Hornell 2:0 kindlustab V jao B1 klassi tiitli. See oli nende kolmas meistritiitel viimase 6 hooaja jooksul, kuna Covid keeldus eelmise aasta meeskonnast pärast meeskonna sulgemist enne järelhooaega.

Esimene poolaeg elas saatuse tunde järgi, mõlemad Red Raideri meeskonnad olid poolajaks 0:0 lahingus. Vihma tugevnedes läks tegevus väljakul hoogu. Molly Seither saatis teise poolaja alguses värava võrku, mis andis kogu ülejäänud kohtumise tooni. Maya Ikewood lõi 26-tollise kindlusvärava, mille jooksul sadas palavikku. See oleks aga kõik, mida Pal-Mac vajaks, sest nad suutsid viimase 14 mänguminuti jooksul suurt osa palliliikumist kontrollida. Pal-Maci Red Raiders puhastas palli viimastel sekunditel, võimaldades neil kindlustada B1-klassi krooni.

See tiitel on Finger Lakes Easti mitmeaastase tüdrukute jalgpallivõimu Pal-Maci jaoks kolmas kuue aasta jooksul, mis pärineb nende 2016. ja 2018. aasta võitudest.

kui palju kratom aitab magada

Pal-Mac läheb nüüd teisipäeva õhtul vastamisi Haverlingiga B-klassi osariigi kvalifikatsioonivoorus, mis määratakse kindlaks määratud ajal.