Bills kannatab piinliku kaotuse Jaguarsile, 9:6 (täielik kajastus)

pillid, mis toimivad nagu viagra

Bills võitles teist nädalat järjest kehvema meeskonna vastu, kes pääses vaid ühe võiduga.

Seekord ei suutnud Bills võitu välja tuua, sest nad kaotasid Jacksonville Jaguarsile 9:6.

Ründeliin, kus startijad Spencer Brown ja Jon Feliciano puudusid, võitlesid võimsalt. Josh Allen viskas kaks vaheltlõiget, vallandati neli korda ja kaotas tabamuse. Ta sai 264 söödujardiga tulemuseks 31/46.

Bills suutis oma kahel esimesel mängul väravaid lüüa, kuid sellele järgnes kolm lööki, kaks vaheltlõiget, tabamus ja pallikaotus.

Esimese poolaja lõppedes oli Jaguars juhtimas ja jõudis punasesse tsooni, kuid Carlos Hyde tabas palli ära. Neljandale veerandajale jõudes oli mäng viigis 6:6.

Esimese 45 mänguminuti tipphetk oli Josh Allen Josh Alleni veidrustest. Esimese poolaja lõpus vallandas Jacksonville'i Allen Buffalo Alleni, mis on ainus kord, kui mängija on vallandanud omanimeline mängija.

Kolmanda veerandi lõpus katkestas Allen Alleni kaitsja karjääri esimese vaheltlõppe.

Neljandal veerandajal hullud jätkusid. Veerandi alguses lõi Jacksonville värava, et asuda 9:6 juhtima. Järgnenud sõidul viskas Allen palli minema ja Jacksonville'i Allen võttis selle tagasi.

Ühe viimase võimalusega mäng viigistada või võita sai Allen Jacksonville 39 jardijoonel kolmanda ja seitsme. Neljandal ja pikal ei leidnud Allen avatud vastuvõtjat ja viskas Stefon Diggsile pooleli.

Devin Singletary oli meeskonna parim tagamängija, saavutades vaid 16 jardi viie hoo pealt. Zack Moss lahkus mängust peatraumaga. Diggs oli parim vastuvõtja 85 jardi kuue tabamusega, kuid oli suurema osa mängust nähtamatu.

Taron Johnson lahkus mängust ja välistati ajupõrutusega.

MÄNGU ​​KOKKUVÕTE LINGID:

kui palju nascari mootor maksab

POOL:

MÄNGU ​​EELVAADE:

Bills valmistub sel hooajal kohtuma oma kolmanda AFC Southi vastasega. Buffalo suundub Jacksonville'i, et võtta teist nädalat järjest vastu meeskond, kellel on vaid üks võit.

Bills seisab pühapäeval vastamisi oma hooaja teise uustulnuka tagamängijaga pärast seda, kui alistas 4. nädalal Houstoni uuskaitsja Davis Millsi. Alates Buffalosse tulekust on Sean McDermott olnud uustulnuka vastu. Bills on alates 2017. aastast mänginud kuue uustulnuka tagamängija vastu ja on nendes kohtumistes 5:1.

Nende kuue mänguga on uustulnukatest tagamängijad visanud vaid neli söödut, samal ajal kui 13 vaheltlõiget. Samuti annavad nad keskmiselt 58,7 edasipääsu ja on vallandatud 15 korda. Mills andis madalaima söötjate reitingu (23,4) ning Devlin Hodges ja Mills viskasid kõige rohkem vaheltlõiget (4) Billsi vastu.