Arved alistasid inetu esimese poolaja, alistasid Dolphinsi 26:11 (täielik kajastus)

Halloweeni hirmutav esimene poolaeg pani Billsi fännid hirmutama. Buffalo suutis kahe esimese veerandajaga rünnata vaid kolm punkti ja 102 jardi ning poolajale läks viigis Miami Dolphinsiga 3:3.

Siis teisel poolajal läks asi pöördesse. Kolmanda mängu lõpus hakkas rünnak oma rütmi leidma, kui Josh Allen ja Bills marssisid väljakule 13 mängu, 80 jardi maandumise, mille peatas Alleni vise Gabriel Davisele kaheksa jardi kaugusele. Buffalo lisapunkt viis nad 10:3 juhtima.

Pärast Miami löögi sundimist läks Bills kohe oma järgmisele ründesõidule tagasi. Nad läksid üheksa mängu ja 89 jardi endzone'i. Allen ühendas seekord Stefon Diggsiga, viies neljandal veerandajal Buffalo 17:3 juhtima.

Miami suutis ise lüüa ja kahepunktilise konversiooni, et jõuda kuue punkti kaugusele, kuid see on nii lähedal, kui nad saaksid. Bills vastas Tyler Bassi väravaga, muutes mängu taas kaheväravaliseks.

Järgmisel Miami sõidul sundis Buffalo pallikaotust, kui Jordan Poyer võttis Tua Tagovailoalt söödu. See sõit andis tulemuseks maandumise, kuna Allen pani mängu jääle seitsme jardi maandusjooksuga.

Bills võitis 26:11.

Josh Allen lõpetas päeva 249 jardi söödu ja kahe touchdowniga. Allen oli ka juhtiv tormaja 55 jardiga kaheksal kandel.

Cole Beasley tegi oma hooaja parima mängu. Ta lõpetas päeva 10 tabamuse ja 110 jardiga.

Buffalo võit viib nende rekordi 5:2 ja 2:0 AFC East.

MÄNGU ​​KOKKUVÕTE LINGID:

POOL:

MÄNGU ​​EELVAADE:

Buffalo Bills ja Miami Dolphins võivad mängida samas divisjonis, kuid sellega sarnasused lõppevad. Bills on AFC Easti tipus seisuga 4:2 ja on vaieldamatult selle aasta parim jalgpallimeeskond, samal ajal kui Dolphins on pärast 1:6 algust oma divisjoni lõppu vajunud.

Jah, Dolphins on olnud isegi halvem kui New York Jets.

Miami on kaotanud kuus järjestikust mängu, samal ajal kui Buffalo näib valmistuvat võimalikuks Super Bowli jooksuks. Ka Billsil on käes hüvastijätunädal, mis muudab selle maanteemängu veelgi keerulisemaks Dolphinsi jaoks, kes otsivad oma esimest võitu alates 1. nädalast.