Bills jagab hooaja teise vaheaja 40:0 võiduga Texansi üle (täielik kajastus)

Bills mängis Houston Texansiga esimest korda pärast hävitavat lisaajakaotust 2020. aasta Wild Cardi mängus, kuid seekord mängis see Buffalo kasuks tohutu 40:0 mänguga.

Billsi hooaja teine ​​shutout viib nad seisule 3:1.

Pärast seda esialgset Buffalo maandumist oli Billsil teisel ja kolmandal veerandajal raskusi selle tabamisega, leppides nelja väravaga, enne kui leidsid lõpuks järjekordse Alleni ja Knoxi tabamusega tee lõpptsooni. Kuid pärast seda suurendas Buffalo oma muljetavaldavat eduseisu, skoorides veel kaks TD-d.

Allen lõpetas mängu tulemusega 20/29, kogutud 248 jardi, kaks touchdowni ja vaheltlõige.

Buffalo kaitse oli täna pärastlõunal suurepärane. Pärast seda, kui Houston oli hoidnud esimese poolaja jooksul kokku kaheksa jardi, panid nad kokku viie võiduga mängu, millest neli tulid vaheltlõigetega, sealhulgas Tyler Matakevitši viimane Davis Millsi valik mängu lõpetamiseks.

MÄNGU ​​KOKKUVÕTE LINGID:

POOL:

MÄNGU ​​EELVAADE:

uued tutvumissaidid 2015 tasuta

Bills (2-1) nägi 3. nädalal Washingtoni vastu plahvatusohtlik välja, sest rünnak valgustas tabloole ja kaitse tekitas pallikaotusi. Sel nädalal tulevad Houston Texans (1-2) Orchard Parki, mis tähistab 10. tavahooaja kohtumist kahe frantsiisi vahel.