Arved tulevad tagasi, et pealikke karistada

Pöörduge tagasi 2021. aasta jaanuarisse ja Buffalo Bills osales NFL-i playoffis ja arvas, et neil on võimalus jõuda kuni Super Bowli mänguni. Kansas City Chiefsil olid aga teised plaanid. Vaatamata 0:9 eduseisule Billsi ees esimesel veerandajal, aitas Mahomes teisel ja kolmandal mängul tagasi lüüa, mis aitaks Chiefsi teel Super Bowli. võiduga 38:24 .

Ja nii püüdis Buffalo Bills pühapäeva õhtul kätte maksta, kui karistas Chiefsi eelmise hooaja play-offi valusa lahkumise eest. Kuid kuigi see mäng oli kahe AFC parima meeskonna jaoks, oli sellel vähe tähtsust, kuid alles hooaja alguses. Nii et lisaks hooplemisele, kuna mänge on veel palju, on mõlemal frantsiisil võimalus pääseda play-off’i hoolimata sellest, kuidas viik läks.

Ja hoolimata sellest, et Chiefs on Super Bowli lemmikud sel hooajal paljudes spordiennustusrakendustes , oli Bills see, kes sai lõpuks selle võidu magusa maitse, kui nad saavutasid muljetavaldava 38:20 võidu Chiefsi üle. See ei pruugi korvata aasta alguses kogetud kaotust, kuid oleks olnud tore tõestada, et nad suudavad võita üht NFL-i parimat meeskonda ja seda ka veenvalt. Ja siin on kokkuvõte sellest, kuidas see kõik juhtus.

Arved domineerivad läbivalt

Erinevalt nende eelmisest mängust ei olnud see juhtum, kus Bills asus varakult juhtima ja Chiefs läks tagasi mängu. Seekord asus Bills juhtima, pikendas seda ja hoidis kinni kõigist võimalikest eelistest. See oli uskumatu ja domineeriv esitus, kui tagamängija Josh Allen tõmbas niite.

Bills ja Chiefs on NFL-i kaks parimat ründavat meeskonda, kuid see oli kehv kaitse, mis vedas Chiefsi alt, kuna nad lasid Billsil endist läbi valssi mängida. Esimene veerandaeg oli aeglane, kuna mõlemad meeskonnad üritasid lauale mõnd punkti paika panna ja mängule jalga lasta. Ja seekord registreeris esimesena punktid Chiefs, kelle Butker lõi 3 punkti väravaks 38 jardi. Kuid siis tegi tunni mees Josh Allen TD-jooksu, et viia Bills juhtima.

Teisel veerandajal asus Chiefs taas juhtima, kui Mahomes viskas 5 jardi söödu, tehes seisuks 10:7 Kansasele. Kuid siis registreeris Bills 17 järjestikust punkti ilma vastuseta, alustades sellest, et Emmanuel Sanders sai Josh Allenilt 35 jardi söödu, viies nad 24:10 juhtima. Enne veerandi lõppu lõi Butker veel ühe värava, et viia seisu 24:13.