Colts, 41-15, puhus kodus arved (täielik levi)

Kuna pühapäeva pärastlõunal sadas Highmarki staadionil külma püsivat vihma, tõi Indianapolis Colts kuumuse tagamängija Jonathan Taylori näol, kes tormas üle kogu Billsi kaitse Coltsi 41:15 võidumängus Buffalo üle.

New Yorgi linnagalerii ristsõna

Esimene poolaeg pole olnud Billsi vastu armuline alates hüvastijätunädalast, kuid pühapäeval ei olnud hädas mitte ainult Buffalo rünnakuga.

Kui Billsi kaitse on tavaliselt esimesel veerandajal olnud tugev, lõi Colts oma avapalli tabamuse ja lõi seejärel Josh Alleni vaheltlõiget veel ühe touchdowniga, katkestades Billsi 13-mängulise jada, takistades vastastel väravalööke löömast. esimene veerand.

Miski ei läinud Billsi kummalgi pool palli õigesti. Allen ja rünnak ei saanud samale lainele, kuna 258 miljonit dollarit teeninud tagamängija tegi oma hooaja halvima väljasõidu. Allen lõpetas mängu tulemusega 21/35, 209 jardi, kaks TD-d ja kaks vaheltlõiget. Teisel poolajal sooritas ta vaid seitse söötu.

Lisaks karmile ründesooritusele ei suutnud Buffalo kaitse peatada Taylorit, kes jooksis muljetavaldavad 185 jardi ja sai 5 touchdowni, neli sööstu ja ühe TD-saagi. Enne Coltsi mängu oli Billsi kaitsemängija loovutanud maas keskmiselt vaid 83 jardi mängu kohta.

Bills liigub hooajal seisule 6-4, Colts 6-5.

MÄNGU ​​KOKKUVÕTE LINGID:

POOL:

MÄNGU ​​EELVAADE:

Viimase kahe nädala jooksul on Bills ja Colts mänginud nii Jetsi kui ka Jaguarsiga. Colts võitis mõlemad kohtumised, samas kui Bills läks lahku. Need kaks mängivad omavahel 11. nädalal, olles vastamisi esimest korda pärast seda, kui Buffalo võitis neid eelmisel hooajal play-offide Wild Cardi ringis.